Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy terhes? És...

Lehetséges, hogy terhes? És ha az, mi a teendő?

Figyelt kérdés

Barátnőm 2 napja félve keresett meg, hogy már 3 hete késik neki (22 éves, sportol), és egy hete minden reggel epét hányt, és fél, hogy terhes. Vettem neki 1 tesztet (kazettásat), de az nem volt értékelhető. Vettem egy tesztcsíkosat is, csak azt még nem csinálta meg (mindig van otthon valaki náluk). Tegnap reggel óta bármit eszik vagy iszik, kihányja (kicsit fel is van fázva). Most volt egy hete a vizsgája az egyetemen, ami nem sikerült neki, tehát elég sokat idegeskedett. Elképzelhető hogy ezek ellenére nem terhes, hanem csak kimarad neki, vagy a stressz miatt késik? Tőlem várja a lelki támogatást, próbálom nyugtatni, hogy nincs semmi baj, de már én sem tudom mit higgyek. A "párjával" annyira rossz a kapcsolata, hogy nem is beszélnek 2 napja, a férfit nem is érdekli hogy terhes-e a barátnőm.


Ha kiderül, hogy terhes, mi következik? 100%, hogy el akarja vetetni, de nem szeretné ha kiderülne (a nővére egészségügyi dolgozó, ezért félő, hogy megtudja, ha elmegy orvoshoz a bnőm) Az abortusz költségeit természetesen a srác kifizetné, ha arra kerül a sor.


2009. jún. 18. 12:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Meg a legjobb csaladban is elofordul am az, hogy terhes lesz valaki! Ettol meg nem dol ossze a vilag!

Miert tudna meg ezt az egesz varos? Mert tanito no az anyukaja?

Elmegy a dokihoz, o elmond neki mindent. Abortusz napjan bemegy a korhazba, du. pedig hazamegy, pihen. Az tudja meg akinek a baratnod ezt elmondja.

Meg akinek te elmondod. De ezen kivul senki sem tudja meg, hogy a baratnodnek abortusza volt.

Amugy pozitiv lett a teszt? Volt mar orvosnal?

Ne komplikalja tul a dolgokat a baratnod, ilyen mindenkivel elofordulhat, nincs ebben se szegyen, se semmi. A legszukebb csaladban mondja el, es kerjen segiseget tesojatol, anyukajatol.

2009. jún. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én nem azzal a szándékkal írtam hogy leosszam csak leírtam a véleményemet és tanácsot próbáltam adni. Azt még tán csak szabad.
2009. jún. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
A második tesztet még mindig nem csinálta meg, de ő úgy gondolja nem terhes, és sajnos lesz*rja a dolgokat :( Én meg hiába győzködöm, nem hallgat rám :S
2009. jún. 22. 08:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!