Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes e vagy sem? Mi a teendő?

Terhes e vagy sem? Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Barátnőm és én kicsit félünk mert kb 1 hete nem érzi jól magát szédül, nem kiván enni, néha fája hasa. Mi még nem fekeüdtünk le csak játszadoztunk (újazás, verés...) illetve össze dörzsöltük a nem szerveket de a behatolás nem történt meg(én nem élveztem el közben)ezek kombináiója miatt lehet e terhes? és ha igen mit tegyünk, mivel lehet elvetetni ilyenkor anélkül hogy a szülök ne tudják meg?
2011. jan. 7. 13:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
:OHány évesek vagytok??Ettől hogy lenne már terhes???!!!!
2011. jan. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, nem bántásként írom, de ha nem történt nemi aktus, akkor nincs miért izgulni.
2011. jan. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Hát ha az ondós ujjaddal benyúltál neki, akkor van miért izgulni, egyébként nem nagyon.
2011. jan. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Egyébként azt kéne még tudni, hogy hogy áll a ciklusával? Mikor jött meg utoljára?

3.

2011. jan. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
én is meg voltam nyugodva idáig de olvastam az egy kérdésnél és ott azt írják hogy valamilyen módon rákerül az ujjra és úgy csinálom akkor van minimális.... eddig én nyugodt voltam csak a barátnőm idegeskedett de most hogy elolvastam ezt én is ideges lettem. ja egy plusz info ami most jutott eszembe én egyszer elélveztem de az is gatyán keresztüli izgatásnál és utána elmentem wcre...
2011. jan. 7. 13:23
 6/16 A kérdező kommentje:
pont a ciklusa után volt
2011. jan. 7. 13:23
 7/16 anonim ***** válasza:
Terhes a barátnőd és csak a szülőkel lehet elvetetni.
2011. jan. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
egy teszt adhat választ a kérdésedre nem mi
2011. jan. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Kicsi az esély hogy terhes legyen,de van esély.Szerintem egyébként nem az,csak bedumálja magának.Gondolom hamarosan tovább is mentek mint átszadozás,ugyhogy LÉGYSZIVES használjatok gumit,és nem,nem lehet ugy elvetetni a gyereket hogy a szülők ne tudjanak róla!!Meg mellesleg nem is 2 ft,ugyhogy gondoljátok meg.
2011. jan. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
a probléma még az hogy elvileg a tesztek csak 2 hét utána mutatnak valamit biztos eredményt...
2011. jan. 7. 13:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!