Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor mégis terhes...

Most akkor mégis terhes lehetek? Már megőrülök.

Figyelt kérdés
Az elején kezdem. Babát szeretnénk így amikor február 25én utoljára megvolt, hozzá is láttunk. nem hőmérőzök nem ovutesztezek, ùgyhog nemtom mikor lehetett peteérés. kb a 30. cn-on csináltam eg tesztet, negatív lett, gondoltam akkor csak megjön lassan. kb a 34. cn-on el is kezdett ilyen nagyon halovany ròzsaszin folyasom lenni, de annyira kevés hogy a fehérneműn nem is làtszott, csak a wc papiron, és nem is volt mindig. ez egy szerdai napon kezdődött. azon a héten pénteken voltunk is együtt a férjemmel gondolván ez hátha segít hogy megjöjjön, sokszor volt olyan hogy együttlétet követő napon megjött. De nem. Úgyhogy ma egy hete elmentem dokihoz (ez volt a kb 40.cn) hogy most akkor mi a fene van. megnezett, azt mondta hogy meg van vastagodva a m.nyálkahartya, olyan mintha kb most lennék középidős, mire én mondtam hogy de már meg kellett volna jönnie, azt mondta várjak, nem lát semmi gondot, meg kell hogy jöjjön, nem is írt fel gyògyszert. mindezek után kb 2 napig olyan folyásom volt (szintén inkább ròzsaszin), ami már legalább minimálisan látszott a betéten is, de ez is kb inkább volt semmi. Vagy 3-4 napja azonban ez is megszűnt, most ha van is akkor ilyen szép krémes folyás. tegnap csináltam egy tesztet (11 nappal az együttlét után) de negatív. tegnap óta kicsit érzem a melleimet sajogni, nem mindig, de ezt nem veszem jelnek, mert mióta nem volt meg már harmadik alkalommal feszülget, szóval ez is olyan mint a mese, hol volt, hol nem volt. és ma vagyok a 47 cn-on. Most akkor mi a túrót csináljak, hülyét kapok már ettől a terhes nem terhes dilemmától. nem omlanék össze ha mégse baba, hiszen még csak most kezdtük, és van egy lànyom is, de akkor miért nem jön meg? ennyit még sosem késett, ugy hogyelvileg nincs is bajom. szerintetek?
2012. ápr. 11. 11:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Van ilyen, hogy nem jön meg, vagy késik. Ha a doki sem látott semmit sem, akkor ne tesztelgess, mert felesleges. Ha terhes lennél akkor már látta volna, illetve a teszted is pozi lenne. Lehet hormonzavar, befolyásolhatja az idegeskedés is, sokminden. Türelem.
2012. ápr. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha a tegnapi teszt negatív volt, nem vagy terhes.

Előfordulhat, hogy késik, és az is, hogy egy menzesz kimarad. Ha ez több évente egyszer van, az normális. Ha rendszeresen, akkor nem az. Probléma akkor van, ha a következő menzeszed sem jön meg, és a teszt még mindig negatív lesz. Akkor újra doki, és ha nem lát semmit, akkor egy másik doki.

2012. ápr. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
na jó, tegyük fel hogy nem jön meg, de akkor addig gondolom nem lesz újabb peteérés sem. ha nincs mensi nincs peteérés. vagy nem?
2012. ápr. 11. 12:34
 4/8 anonim ***** válasza:
Előbb utóbb megjön. Valószínű most nem volt peteérésed. Nekem is ez volt, először 45napra, aztán 55napra majd 67napra jött meg :( Az utolsónál már norcoluttal. Azóta volt 2 ciklusom és talán normálisnak mondható a 36 napjával. Mindkétszer volt peteérésem, ezt a hőgörbéimből tudom. Szerintem nálad sincs baba :( Viszont a hormonjaid picid megzavarodtak. A doki nem mondta, hogy ha nem jön meg (mondjuk egy hét múlva se) menj vissza?
2012. ápr. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem mondta hogy menjek vissza, de valszeg a héten visszamegyek. hogy derül ki hogy nincs peteérés? ha van tüszőrepedés akkor kell lennie peteérésnek is vagy nem feltétlenül? a doki azt mondta szerinte van/volt, hogy ezt honnan állapította meg azt nem tudom. sosem volt még ilyen hogy ennyire nem akar megjönni. szoptatás után is szépen visszaállt a mensim kb 32-35 naposak voltak eddig
2012. ápr. 11. 13:53
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem volt hamar tesztet csinálni az együttlét után 11 nappal?

szerintem az nagyon korai...

2012. ápr. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
de, előfordulhat, hirtelen felindulásból tettem, nem is vártam hogy pozitiv lesz, csak már elegem van ebből a bizonytalanságból.
2012. ápr. 11. 17:39
 8/8 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Kérj egy HCG + progeszteron vérvételt, az mindent elmond. Nem hetek múlva, nem a jövő héten, most.

És ha negatív a HCG, de mégsem jön meg, egy hét múlva menj vissza a dokihoz, hogy csináljon valamit.

Vagy menj endokrinológushoz, ő a hormonszakértő, és azt is meg tudja mondani, hogy ha gond van, hogy mi okozza.

A dokik szeretnek minket lerázni azzal, hogy majd a természet megoldja. :-(

2012. ápr. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!