Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rossmann-ban, DM-ben, vagy a...

Rossmann-ban, DM-ben, vagy a Müller-ben kapható a legmegbízhatóbb terhességi teszt?

Figyelt kérdés

Mi a neve és mennyibe kerül?

Amit eredményül kapok ( remélem negatív) 100%-os?


Patikában nem igazán venném, ám ha ott található a legjobb, akkor olyan márkákat is mondhattok!


Köszönöm a választ!



2012. ápr. 10. 20:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

kevés az esélyed, inkább az a probléma, hogy eleve sem állt még be a menzeszed, ill. a lelki problémák is okozhatják.

Viszont rendszertelen ciklussal fel kellene keresni a nőgyógyászt, mert állhat probléma is a háttérben.

2012. ápr. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Köszi nektek is, hogy írtatok! Holnap veszek tesztet és péntek reggel megcsinálom. Majd leírom, hogy mi lett az eredmény.

Mindennap olyan érzésem van, mintha mindjárt megjönne. Ma jött egy kis barnásabb folyás is.


Egyébként szerintem a rendszertelenség alapja lehet a fiatal korom is. ( 19 éves vagyok)

Rákszűrésre úgyis kell majd mennem, akkor megemlítem az orvosnak.


Huh, nagyon félek. Remélem negatívot látok majd a teszten. Alig merem majd megnézni...

2012. ápr. 11. 16:48
 13/18 anonim ***** válasza:

A negatív-pozitívról csak annyit, hogy ha pozitív, akkor terhes vagy, ha negatív, akkor valószínűleg nem vagy (ennyi nap késéssel9, de amíg nem jön meg rendesen, addig a negatív még pozitívra válthat...


Remélem úgy lesz, ahogy szeretnéd!

2012. ápr. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Szia,

én "győzödj meg" nevű teszet szoktam venni, 7-800 ft. volt. A megbízhatóságáról nem tudok nyilatkozni, de én azért "szeretem", mert higiénikus. (Volt olyan tesztem, ahol nekem kellett a vizeletbe tartani a csíkot, 5 percig mozdulatlanul. az nem volt jó :) )

2012. ápr. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Én vaterán vettem 1000 Ft-ért 10 db-ot! És tökéletesen funkciónált. Ugyan az gyártja, mint az 1 darabos 1500 ft-osakat, csak nincs rányomva márka. Olyantól vettem, akik babaprojektben voltak és úgy gondolták, ha már ennyi tesztet vesznek, belevágnak eladásba, így nagykerből hozza és ennyiért tudja eladni.
2012. ápr. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Én már csak Clearblueban bízok, a többi azt mutatta, sehol semmi, vettem egy digitálisat, és mutatta, hogy jön a pici.

A sima 1000 Ft körül van, a digitális 3000

2012. ápr. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Mi lett az eredmény???
2012. ápr. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Negatív, hála' :)))
2012. ápr. 13. 16:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!