Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rossmann-ban, DM-ben, vagy a...

Rossmann-ban, DM-ben, vagy a Müller-ben kapható a legmegbízhatóbb terhességi teszt?

Figyelt kérdés

Mi a neve és mennyibe kerül?

Amit eredményül kapok ( remélem negatív) 100%-os?


Patikában nem igazán venném, ám ha ott található a legjobb, akkor olyan márkákat is mondhattok!


Köszönöm a választ!



2012. ápr. 10. 20:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szerintem tök egyformák, és 600-1000 Ft-ért vettem, de vegyél kettőt, biztos ami biztos, és várd meg, amíg egy mensi kimarad.
2012. ápr. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nekem a Corax vizeletsugaras teszt nagyon bevált, már mensi előtt 3 nappal egyértelműen kimutatta délutáni vizeletből a babát! DM-ben lehet kapni 700-800 ft körül van. De szerintem is vegyél kettőt és csak azután tesztelj, ha már kimarad a mensid!
2012. ápr. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Már 7 napja késik, de szokása, szóval...:)

Ha mindkettő negatív lesz megnyugodhatok?

Vagy ha mondjuk pozitív, van rá esély, hogy tévedett a teszt és mégsem vagyok terhes?


Köszi, hogy írtatok!

2012. ápr. 10. 20:11
 4/18 anonim ***** válasza:

szerintem, ha terhes vagy bármelyik kimutatja. Nekem mensi előtt 3-4 nappal a rossmanos facelle teszt pozi lett este hétkor.

Az eredmény itt ficánkol a pocakban.:)

2012. ápr. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha 2-őt is csinálsz, mondjuk 2 félét, akkor az szinte biztos, hogy tuti eredményt ad!
2012. ápr. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
Én a müllerbe vettem x-epilt,sajnos negatívat mutatott,gondoltam veszek clearbluet,de felesleges volt mert az x-epilnek igaza volt -.sztem jó áron van és pontos.
2012. ápr. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

7 nap után tesztelhetsz, ha 2 is negatív, biztos nem vagy terhes.

Ha meg pozitív, akkor menjél nődokihoz, még akkor is lehet üres a petezsák, szóval sokféle dolog kell, hogy bab legyen végül.

2012. ápr. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Rendben, csinálok két tesztet is. Köszi!


Szerintetek mennyi az esélye, hogy terhes vagyok? Leírom a kis történetemet, hátha tudtok véleményt mondani.


Pont egy hete kellett volna megjönnie, de nem sok jelét látom. Egy hete görcsölt a hasam, annyit agyalok rajta, hogy miért nem jön már meg..mondjuk eddig is elég kiszámíthatatlan volt. Volt amikor napra pontosan (28 nap) jött meg, de olyan is előfordult, hogy 2-3 hetet késett.

A legutóbbi menstruációm után 2x szexeltem a barátommal. Másodjára gumi nélkül hatolt belém, de azonnal szóltam neki, hogy védekeznünk kell. Így felhúzta az óvszert.

Lehetséges, hogy akkor teherbe estem?

A lelki gondokhoz pedig hozzátartozik, hogy 2 hete vesztettem el a nagymamámat, ami nagyon megviselt. Továbbá egy hete szakított velem a barátom...

2012. ápr. 10. 20:46
 9/18 anonim ***** válasza:

Valószínű a sok stressz okozhatja a kimaradást, pláne, ha ennyire rendszertelen szokott lenni.

Ha veszel tesztet, Rossmannos Facelle teszt vagy X-epil. Mindkettő jó, igazat mutatnak.

Viszont lehet, nem ártana megnézetni magad dokival, hogy miért ilyen rendszertelen... lehet, hogy van valami bajod, amiről eddig nem tudtál.

2012. ápr. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Valószínű inkábba stressz okozza, de ha amúgy is kiszámíthatatlan a menstruciód, akkor meg még kevesebb esélyt látok a terhességre. Persze azért csinálj tesztet és bármi lesz az eredmény menj el szerintem dokihoz, hogy nézze meg miért ilyen a ciklusod, ill. ha terhes vagy, akkor pedig ugye muszáj dokihoz menni... Vagy azért mert szeretnéd vagy azért mert nem...
2012. ápr. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!