Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség lehet? Halvány...

Terhesség lehet? Halvány teszt,2 hét késés.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Mit gondoltok, mennyi a valószínűsége annak, hogy 2 hét késés után csak egy alig látható csíkos teszttel várandós legyek? A lehetséges teherbeesés 4 hete lehetett kb, tehát már nagyon erős csíkoknak kéne lenni. Ehhez képest tök halovány. Tüneteim vannak, de az nem mérvadó. Ja és van már gyerekem, nála is halvány volt a csík, de nem ennyire és korábban...


2012. ápr. 10. 11:15
 1/4 anonim ***** válasza:
dokihoz?szerintem ez baba:)
2012. ápr. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudsz róla egy képet feltenni? A tesztről? Megnéznénk és akkor mondanánk véleményt, hogy milyen a csíkocskád:)

De valamiért ott van az a halvány csík is, amit csak Hcg tud produkálni.

2012. ápr. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálam is ez volt nagyon halvány csík és késett,elmentem a dokihoz mondta terhes vagyok,de UH vizsgálatot nem csinált.

Voltan vérvételin is ami rendbe volt.De az első kötelező 12hetes UH-án közölték hogy már kb 4-6.héten elhalhatott a terhesség.

Azóta van két fiam,de már másik dokihoz jártam velük,aki UH alapján jelentette ki ,hogy baba lesz.


Remélem nálad minden rendbe van,és csak a tesz régi.

Bocs,hogy leírtam az én kis történetem,de én nálam is nagyon halvány volt a második csík.

Mindenképp menj orvoshoz.

2012. ápr. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Á, olyan halvány, hogy fotón nem is látszik! És az azért mégiscsak furcsa, hogy 2 hét késéssel ilyen halvány legyen. Igazából csak azért teszteltem, mert a várt menzesz előtt pár nappal volt egy minimális rózsaszín folyásom. És a lányommal dettó így volt, aztán akkor rá egy hétre pozitív lett a teszt. Beágyazódásos vérzés volt. De most már lassan 3 hete volt az a minimális rózsaszín, és semmi. Szóval nem tudom hova tenni. De a vérzésem egyébként nem teljesen pontos még, szóval az is lehet, hogy nincs semmi.
2012. ápr. 10. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!