Hány napot várjak?

Figyelt kérdés

Vasárnap kellett volna megjönnie, de azóta még nem történt semmi.

Egész hétvégén evési rohamaim voltak, mint szokott lenni előtte, és a mérleg is 2 kilóval többet mutat, de se mellfeszülésem nincs, és előtte tele szokott lenni az arcom pattanással, de most teljesen tiszta a bőröm.

Hány nap, ami belefér még, és mikortól kezdhetek foglalkozni vele?



2012. márc. 14. 13:33
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
szerintem ha már 4-5 napja késik akkor már nyugodtan tesztelhetsz
2012. márc. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem is vasárnap kellett volna, ma teszteltem, és pozitív :))))

Drukkolok neked is:)

2012. márc. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Már tesztelhetsz, de ha gondolod, még várhatsz is. A lényeg, hogy mostmár a teszt biztosat fog mutatni.
2012. márc. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A nemvárt napján is már lehet tesztelni. Ha terhes vagy, nagy valószínűséggel már akkor kimutatta volna.

Majd írd meg!

2012. márc. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igazából nem vagyunk rajta a dolgon, megszakítással védekezünk (tudom, hogy nem biztonságos, de 9 év alatt nem lettem ìgy terhes, van egy 29 hónapos kislányunk, ő tervezett baba.)

Csak mióta szültem, utána többnyire beállt a menzeszem, nem szokott nagyon késni.

Nem mondanám, hogy fel vagyunk készülve még egy gyerekre, mert nem vagyunk (az elmúlt fél évben elég nagy visszalépéseink voltak önhibán kívűl), de ha jönni akar, akkor jöjjön. :)

2012. márc. 14. 15:35
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem most már tesztelhetsz reggeli első vizeletből. Ha még negatív, még akkor is lehetsz terhes és pár nap múlva meg kell ismételni a tesztelést.
2012. márc. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Na, mi lett?

Teszteltél?

2012. márc. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Este teszteltem, negatívot.

Megkönnyebbültem, de kicsit azért csalódott is vagyok...

2012. márc. 15. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!