Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma reggel pozitívat teszteltem...

Ma reggel pozitívat teszteltem! Szerintetek ma már mehetek dokihoz? Vagy várjak még néhány napot?

Figyelt kérdés

Már több mint egy éve próbálkozunk a párommal és olyan hihetetlen, hogy úgy tűnik nekünk is lesz kisbabánk!

A teszt ugye nem csalhat pozitív irányba!??

Azért szorgalmaznám az orvoshoz menést, mert nehéz fizikai munkát végzek (20-30 kg-kat emelek naphosszat), nem szeretném, ha probléma lenne.


2010. nov. 18. 05:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az emelgetés miatt mindenképp tanácsolnám, hogy menj el dokihoz. Mivel szívhang még nem lesz, csak a 6. hét után, így a doki csak vélelmezni fogja a terhességet, és visszahív ultrahangra a 6. hét után. A helyedben én addig táppénzre írattatnám magam, nehogy az elején legyen gond.
2010. nov. 18. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Gratulálok!!!! :))))) De jó megint egy pozi teszt!!!!

Egyetértek az első válaszolóval én is táppénzre iratnám magam már mától. Az első 12 hét a kritikus, hogy jól megtudjon tapadni!!!! Menjél el nőgyógyhoz és irasd ki magad a körzetivel.

2010. nov. 18. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Ha nincs 2 hét mulva érdemes menni most még nem fog látni semmit. Addig elmehetsz betegállományba egy hétig hasmenéssel náthával.
2010. nov. 18. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Gratulálok!!!!:-)

Én múlt hét hétfőn teszteltem pozit:-)Szerdán elmentem a dokihoz,hogy nézzen meg mivel nekem sajnos volt egy méhen kívülim és petezsákot látott már jó!helyen!:-)Nekem ez megnyugtató volt,hogy tudom jó helyen van!Jövő héten megyek vissza uh-ra szívhangot nézni!

Minden jót és vigyázz Magatokra!!!!:-)

2010. nov. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Amint megvan a szívhang, a munkáltatód kötelezett arra, hogy azonos fizetés biztosítása mellett könnyítsen a munkádon, hogy ne veszélyeztesse a babát vagy betegállományba mehetsz a teljes terhesség időtartamára. :)
2010. nov. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gratulációkat és a válaszokat!
2010. nov. 18. 09:50
 7/13 anonim ***** válasza:
Gratulalok, nagyon orulok nektek!!!!!!!!!!!!!!
2010. nov. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szia! gratulálok!

Megmutatnád a képet a tesztről,egy kicsit erőt ad,ha 2csíkot látok:)

2010. nov. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

GRATULÁLOK! JAJJ, DE IRIGYELLEK!!!!!!!!!!!!!!!! JÓ BABAVÁRÁST!!!!

IRASD KI MAGAD TÁPPÉNZRE, NEHOGY AZ EMELGETÉS SORÁN BAJA LEGYEN A PICINEK!!!!!!

2010. nov. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Sikerült bejutnom a dokihoz. 7 hetesek vagyunk. Nagyon boldog vagyok!!
2010. nov. 18. 16:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!