Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10. dpo-n késszúrásszerű...

10. dpo-n késszúrásszerű fájdalom lehet beágyazódás?

Figyelt kérdés
Kicsit hamarabb volt most a peteérésem, de most vagyok a 10. dpo-n. Reggel késszúrásszerű nyilalásokat éreztem a méhemben, azt hittem, orvost kell hívni. Lehetett beágyazódás, vagy meg fog jönni? Nem folyik semmi, se vér, se vizes folyás.

2012. ápr. 8. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Én pont ilyet éreztem, amikor sikerült teherbe esnem. Csak utólag gondolom, hogy beágyazódás lehetett, akkor arra gondoltam, betegség jele. Remélem baba lesz.
2012. ápr. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nekem is eszembe jutott, nem-e valami betegség lehet. Még utána egész du szurkált.
2012. ápr. 9. 08:41
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én most vagyok a 7 DPO-n,nekem nem nyilalt hanem egyszerűen fájdogál,olyan mensisen,de nem nagyon de érzem azért...A hőm mára fekugrott 37.1-re,ami eddig 36.9 volt.

Igazából semmit nem érzek még,annyi hogy mára felpuffadtam mint egy lufi.

Na meg az 5.napomon volt egy furi folyásom,nekem sosem szokott lenni,igy tisztasági betét sem kellett soha.akkor viszont elöntött ez a krémes,testápolós folyás de nagyon sok,nem értem,azóta sincs,csak mikor megtörlöm magam pisilés után(bocs hogy igy fogalmaztam,de másképp ezt nem lehet leírni).Nekem még 1 hét van a nem vártig,nagyon reménykedek és drukkolok neked!

2012. ápr. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Én is drukkolok neked :) Még mindig nem jött meg, szóval lehet, hogy holnap tesztelek.
2012. ápr. 11. 05:44
 5/5 anonim ***** válasza:

Hajrá,megy a drukk:)

Én majd 10 DPO-n tesztelek:)

Már ha addig lesz értelme....:)

2012. ápr. 11. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!