Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetett nov.1-jén tüszőrepim?

Lehetett nov.1-jén tüszőrepim?

Figyelt kérdés

[link]

Legalábbis akkor volt komoly, szinte görcsölő alhasi fájdalmam, ami mostanában középidőben ovu és tojcsis nyák környékén szokott lenni. (A kislányommal is a 24 cn-on volt ovum annak idején). És akkor ez a mai meg lehet beágyazódás? Mondjuk ha holnap feljebb megy, vagy ma megjön, akkor kiderül, inkább arra vagyok kíváncsi, hogy kitolódhat-e ennyire a ciklus végére a tüszőrepedés. Volt több ilyen fájdalom is, lehet, akkor próbálkozott a szervezet, de csak ekkor tudott megrepedni. Hőm csak kíváncsiságból kezdtem el mérni, amúgy nem szoktam, úgyhogy azért ne szúrjatok le.


2011. nov. 9. 06:37
 1/2 A kérdező kommentje:
Ha úgy nézzük, hogy nov. 1-jén volt ovum, akkor ma van a 8. nap, erre írják, hogy ilyenkor ösztrogéntermelés történik, és ez okozza a hőleesést. Nincs köze a beágyazódáshoz. Tehát, ha holnap visszamegy, akkor még reménykedhetek?
2011. nov. 9. 07:50
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát nem sok mindent lehet ebből a görbéből mondani. Én azt sem mondanám 100%-ra,hogy volt tüszőrepedésed.
2011. nov. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!