Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit csináljak? 1 honapja...

Mit csináljak? 1 honapja hagytam abba a fogamzásgátlót!

Figyelt kérdés

1 nappal elöbb jött a nemvárt mensinél! De nagyon kevés volt 1 déltunig tartott utána csak barnáztam 1-2 napig!

Felvagyok puffadva és mostmár fehér sürü folyásom van!

Szerintetek ma tesztelhetek már? Kimutatja ha babás vagyok?


2008. ápr. 16. 12:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Elképzelhető hogy a gyszer zavarta össze a hormonjaidat, de ne keseredj el,és szerintem ettől még egy ismétlést megér, tesztelj egy hét múlva, ha semmi akkor se add fel,sikerülni fog.Sok sikert!
2008. ápr. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Szerintem is pár nap múlva tesztelj még1et. Sokan írták már hogy megjött nekik 1 napig és babásak! Ne add fel, és ha most nem is, majd legközelebb!

:) :)

2008. ápr. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

én voltam aki először írtam neked.

Most csináltad meg a tesztet?

én várok péntekig........addig nem merek tesztelni.

szted lehet olyan mákunk,hogy az első hónapban babásak legyünk?!:)


köszi a sok bíztatást, jófejek vagytok:):)

2008. ápr. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Köszi! Nagyon aranyosak vagytok de lehet hogy inkább megvárom mig már nem is jön meg!! Kicsit rosszul esett hogy negativ lett:((! A derekam is annyira fáj hogy mindjárt leszakad!
2008. ápr. 16. 13:38
 15/17 A kérdező kommentje:

Nemtudom! De lehet bár annyi tünetem van de nemtudom ezeket hova tenni! Aztán lehet hogy tényleg a gyógyszer miatt van!

Szerintem tesztelj te is én már nem birtam tovább várni!!

2008. ápr. 16. 13:41
 16/17 A kérdező kommentje:
Ja és szoritok neked :DD!
2008. ápr. 16. 13:41
 17/17 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne sikeretek,én is 2 hétre gyszerelhagyás után estem teherbe,pedig akartam várni 3 hónapot:-))

A lényeg,tudom mondani könnyű, de gondoljatok arra,hogy nem ez az egy esélyetek van.Minden nap egy lehetőség.

2008. ápr. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!