Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit csináljak? 1 honapja...

Mit csináljak? 1 honapja hagytam abba a fogamzásgátlót!

Figyelt kérdés

1 nappal elöbb jött a nemvárt mensinél! De nagyon kevés volt 1 déltunig tartott utána csak barnáztam 1-2 napig!

Felvagyok puffadva és mostmár fehér sürü folyásom van!

Szerintetek ma tesztelhetek már? Kimutatja ha babás vagyok?


2008. ápr. 16. 12:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

szia, én is pont ma egy hónapja, hogy abbahagytam a fogamzásgátlót, holnap nem kellene megjönnie. Nekem is fehér sűrű folyásom van, a hasam felpuffadva, megjövős érzés.

vettem tegnap tesztet, de még nem mertem használni, félek, hogy negatív és csalódnunk kell.

te teszteltél????????????????????????????????,

2008. ápr. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Még nem de nagyon kiváncsi vagyok már:DD! Te mikor fogsz tesztelni?
2008. ápr. 16. 13:08
 3/17 anonim ***** válasza:

sziasztok

én az első gyógyszermentes hónapban lettem babás, a teszttel kapcsolatos tapasztalatom írnám le.

amikor először csináltam tesztet, reggel első vizeletből, neg. lett. egy hét múlva csináltam mégegyet / a mensi még mindig nem jött / délután, poz. lett.

ne keseredjetek el az első neg. tesztnél!

sok sikert

2008. ápr. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Ez benne van a pakliban,de csodállak titeket,én nem bírnék várni,szerintem próbáljátok meg,és azzal a tudattal hogy lehet még korai,és akkor később még lehet tesztelni,de csak így várni!! Hajrá lányok,lehet már babásak vagytok,teszteljetek!!Szorítunk itt nektek!!

26 hetes kismama

2008. ápr. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Oké! köszi! Én megyek és megcsinálom:DD!
2008. ápr. 16. 13:13
 6/17 anonim ***** válasza:

2.válaszoló vagyok, fejleményeket várok :D

drukk-drukk

2008. ápr. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Hajrááá! Szorítunk!

ÍRJ!!!!

2008. ápr. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nekem sajni negativ lett:((! De nembaj még nem probálkozunk olyan rég ota! De akkor nem értem hogy mitöl vagyok ennyire puffadt? És mi ez a fehér folyás?
2008. ápr. 16. 13:24
 9/17 anonim ***** válasza:

szerintem pár nap múlva megpróbálhatnád újra a tesztelést.

további sok sikert

2008. ápr. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszi aranyos vagy? De szerinted még lehetek babás?
2008. ápr. 16. 13:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!