Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bebeszélem csak, vagy lehet...

Bebeszélem csak, vagy lehet valami?

Figyelt kérdés
Márc.29-én volt meg utoljára. Jövő hét szombatra nem várom, hogy jöjjön a menszesz. 4 hónapja próbálozunk a babával, de eddig sajnos még nem jött össze. Most úgy éreztem,hogy múlt hét csütörtökön ovuláltam, és pont együtt is voltunk. Most viszont tegnap óta néha egy kis alhasi szúrós fájdalmat érzek, és érzékeny is, és elég furcs a közérzetem. Lehet 5-6 nap után már ilyen jel? Holnap reggeltől én is elkezdek majd hőmérőzni, de nem tudom, hogy mi a jó?
2008. ápr. 16. 11:42
 1/5 anonim ***** válasza:
én már rögtön másnap reggel "máshogy" éreztem magam...de főleg lelkileg, nem testileg
2008. ápr. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A hőmérőzésnek az a lényege, hogy minden nap csináld! A mensi első napjától a következőig! Csak így tudsz átfogó képet kapni a ciklusodról! De azt tudnod kell, hogy a hőnek 37, vagy a felettinek kell lennie, hogy baba legyen, bár olvastam itt már olyat, hogy alacsony volt a hője, mégis terhes volt! Ezért kell minden nap a hőmérőzés! Sok sikert kívánok neked! És remélem összejött a baba! Mi 2 hónapja próbálkozunk, és én már a mensi előtt 1,5 héttel éreztem ezeket a szúrkálásokat, és én még néha a számban is érzek valami fura vas ízt! Szorítok!
2008. ápr. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a kedvességedet, és reméljük mi is, hogy most összejött. Sok boldogságot kívánok!
2008. ápr. 16. 12:25
 4/5 anonim ***** válasza:
még az sem feltétlen igaz, hogy aki kismama annak 37 felett van a hője. az a lényeg hogy a te átlaghőmérsékletedhez képest több legyen. ezért nincs nagyon értelme annak, ha holnap elkezded a hőmérőzést... persze szorítok
2008. ápr. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ma reggel óta meg iszonyatosan elkezdett fájni a derekam. Olyan érzés, mintha most azonnal megfog jönni, de még 10 nap van addig. Lehet ennyire korán előjövő tünetek?
2008. ápr. 17. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!