Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyibe kerül, ha 16 évesen...

Mennyibe kerül, ha 16 évesen el szeretném vetetni a babámat? És hány százalék esély van arra, hogy a kaparás után többet nem lehet gyerekem?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 16. 10:26
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
35%

Nem tudom mennyibe kerül. A kaparás nem jelenti azt hogy nem lehet gyermeked.

Egy kcist felzaklatott a kérdésed, mert én meg nagyon szeretnék és valamiért nem akar velem maradni a babám, már másodszor.

Légyszi figyelj oda ha nem szeretnél babát, védekezz. Jobb félni, mint megijedni.

Minden jót!

2008. ápr. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
35%

Én sok olyan esetről hallottam,hogy kaparás után már nem lehetett többé gyereke.Jól gondold meg!

Szerintem fizetni nem kell érte,de sok jóra ne számítsál.

2008. ápr. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
43%
szüld meg, a tied!
2008. ápr. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
52%
hallottam olyant aki depressziós lett emiatt!én most szeretnék babát de nem tudom összejön e.kockázatos szerintem
2008. ápr. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
25%
Ne öld meg! Felelős vagy érte!
2008. ápr. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
43%
nekem 16 évesen volt egy abortuszom!soha a mai napig nem bocsájtom meg magamnak!SZÜLD MEG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2008. ápr. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
30%
Tul nagy az ar. Egy emberelet.
2008. ápr. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
25%
MÁS HÁLÁS LENNE AZÉRT HOGY ÖSSZEJÖNNE A BABA!NE ÖLD MEG!
2008. ápr. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Ha jól emlékszem kb 7000 ft körüli volt tavaly ez az összeg. És valóban van olyan akinek többet nem lehet gyereke. De! Semmivel nem különbözik az elvetett baba műtétje és a betegség miatt megszakított terhesség műtétje ha még nem szültél.

Biztos komoly okod van rá ha úgy döntesz nem tartod meg, de vegyél számba minden tényezőt és körülményt. Ebbe az is bele tartozik, hogy lelkileg hogy fogod tudni feldolgozni.

2008. ápr. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

én úgy tudom 25.000.ft az abortusz.

ha 16évesen még nem érzed itt az idejét a babának/ miért is éreznéd?balesetek meg sajnos történhetnek.gondolom nem úgy áltatok neki a sexnek, hogy de jó most gyereket csinálunk és de jó majd utána elvetetem/ akkor nincs értelme megtartani valóban, a szüleidnek miért szülnél még egy gyereket?ez senkinek se lenne jó.

de mindenképpen gondold/ gondoljátok át, közösen a fiúval a szüleitekkel.

minden jót.

25hetes kismama

2008. ápr. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!