Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kezdjűk újból egyűtt az új...

Kezdjűk újból egyűtt az új hónapot? (akiknek megjött a nemvárt)

Figyelt kérdés
sajnos nekem tegnap du. erős görcsökkel megjött,pedig az egész hónap olyan furcs volt. Ez volt a 7. sikertelen hónapom. Ebbe a hónapba megyek hormonvizsgálatra is. Annyira nem vagyok szomorú mert valahol tudom hogy fog jönni a baba csak még nem akar jönni és ennek oka van...
2012. ápr. 6. 08:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én szeretnék csatlakozni mindenképp! Bár nekem még nem jött meg, viszont pár napon belül sajnos meg fog, minden jel arra mutat (rózsaszín pecsét, mensis érzés). :( Így nekem ez a 2 év + 5 hónapom ami sikertelen már! :(
2012. ápr. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Én is csatlakozom hozzátok.

Már 8 hónapja próbálkozunk, eredménytelenül. :-(

Igaz, most még nem jött meg, de nem fogom elébízni magam, mert tudom hogy meg fog. Már kezdek görcsölgetni, tehát keddig bármelyik nap számítok rá.


Az orvosom már írt fel clostilbegytet hogy a következő ciklusban szedjem 5 napig majd.


Én hol nagyon elszomorodok miatta, hl meg azzal nyugtatom magam hogy na majd a következő hónapban... és ez így megy hónapok óta...

2012. ápr. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

kedves első!gondolom már voltatok orvosnál?mi a baj hogy nem akar jönni a baba?

kedves utolsó!én is ugyanígy voltam a nem várt előtt mint te most és hamarabb is megjött mint ahogy gondoltam de ez nem is baj :) a vizsgálatra meg nagyon kíváncsi vagyok mi lesz majd az eredményem de arra még pár hetet várnom kell,úgy hogy arra készülök lelkileg

2012. ápr. 6. 10:33
 4/14 anonim ***** válasza:
Csatlakozom én is. Épp most jött meg nagy görcsökkel... Egyből rá is tekertem a naptárra, hogy hova esik a 14-15. nap és pont ERRE a két napra látom, hogy be vagyok írva oktatásra (a munkahelyemen) másik városba. Teljesen ki is borultam most. Akkor ez a hónapom már tök esélytelen szerintetek? ;-(
2012. ápr. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
szia msty!a gép mindig pontosan megmutatja neked mikor van ovud vagy vezetsz görbét is?Amúgy meg ha nem pont ovukor vagytok egyűtt hanem 2 nappal előtte vagy eggyel az is jó mert 2-3 napig életképesek a spermák szóval nincs minden veszve :)
2012. ápr. 6. 12:01
 6/14 A kérdező kommentje:
jajj!bocsi msty!most olvastam el még 1x hogy naptáron nézted nem gépen,de biztos akkor van ovudm mikor kiszámolod magadnak?
2012. ápr. 6. 12:04
 7/14 anonim ***** válasza:
Hát, persze nem biztos. Eddig csak a naptár + nyák megfigyeléseim voltak. Most utoljára volt ovus fájdalmam is, 15. napon. És akkor együtt is voltunk, mégse lett baba, szóval azért már elbizonytalanodtam én is... A hőmérőzés nálam nem megoldható, de már gondoltam rá, hogy az LH-tesztet kellene használnom. Csak hirtelen annyira elkeseredtem, hogy nem elég hogy megjött, máris ugrik a hónap...
2012. ápr. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Első vagyok:


Kedves kérdező!

Dokinál csak én voltam párszor, de csak annyira, hogy megnézte a görbéimet és megnézett többször engem UH-n ami alapján minden rendben van, van peteérésem, szépek a görbéim.

Szerettem volna már elmenni alaposabb kivizsgálásra is, csak doki mondta, hogy először a férjemmel kell kezdeni, mert az egyszerűbb, gyorsabb...Férjem nem volt hajlandó menni...Aztán most nemrég megint szóba hoztam a férjemnek, de továbbra sem hajlandó menni. És már úgy vagyok vele, hogy már engem se érdekel, ha ő így áll hozzá, akkor én nem fogom törni magamat, ha lesz babánk lesz, ha nem, akkor nem lesz. :( Már beletörődtem és nem is akarom magamat ezzel idegesíteni. És nem is tudok már ezen idegeskedni, mert belefáradtam ennyi sok csalódás után. Úgyhogy számomra már csoda lesz és meglepetés lesz az, ha spontán mégis sikerül teherbeesnem egyszer. Időm még van.

2012. ápr. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Nekünk is a 8. sikertelen hónap volt:( Az én hormonvizsgálatom eredménye már megvan, de csak szerdán tudom meg a dokimnál. Maszekban 1 hét alatt megkapod! Én már túl vagyok a cukor terhelésen (sok is lett, kapok gyógyit), és 2 havi Clostyn is. A Closty elvékonyította a nyh.-t, így most azt kell visszabillenteni... A barátnőm szerint egyszer mindenkinek születik kisbabája; bennem ez tartja a lelket. Aki 2.5 éve hiába vár rá, annak üzenem: az én férjem is úgy volt spermavizsgálaton, hogy előre megkapta a tartályt, és másnap reggel 1-3 (attól függ ki hogy kéri) órán belül kell testhőmérsékletűen visszajuttatni. Te is beviheted! Ja, és mi sztk-n voltunk!
2012. ápr. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Kedves 17:28-as!


Tudom, hogy én is bevihetem, de egyenlőre még nem egyezett bele a férjem az ilyen kivizsgálásokba...azt mondta, hogy majd...

Hát legfeljebb nem lesz gyerekünk, ennyi.

Nagyon szeretném, de nem fogok emiatt veszekedni vele meg erőszakoskodni. Annál nagyobb csoda és meglepetés lesz, ha mindenféle kivizsgálás nélkül egyszer csak besikerül. Ez tényleg csoda lesz a javából.

2012. ápr. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!