Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek miért fáj a...

Szerintetek miért fáj a mellem? Olyan mint ha súlyt akasztottak volna rá és le akar szakadni.

Figyelt kérdés

Egy hete jött meg, de szinte semmi nem volt. Nem késett. Viszon egy tisztasági betét elég volt egy napra. Teszt negatív. (de az előző terhességeimnél is negatív volt hetekig)

Szerintetek?


2012. ápr. 5. 15:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ha egy hete megjött akkor nem hiszem hogy terhes vagy de mensi elött pár nappal volt az aktus akkor lehetel terhes. De szerintem nem vagy az. A mell feszülése még nem utalhat terhességre. :)
2012. ápr. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is voltam már így. Azért fájt annyira a mellem mensi után is, mert alig volt meg és ilyenkor nem is tud leválni rendesen a méh nyálkaháryája és a hormonok is másképp dolgoznak. (Ezt mondta a dokim)
2012. ápr. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
első terhességemnél nekem is nagyon fájtak a melleim olyan 2 hét után! Ki tudja...remélem az lesz amit szeretnél!
2012. ápr. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!