Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció előtti utolsó...

Menstruáció előtti utolsó napon teherbe lehet esni? Van aki így járt?

Figyelt kérdés

Összekutyulódott a ciklusom. Eddig a petefészkem peteéréskor fáj. Múlthóban fájt nagyjából félidőben, majd menzesz előtti napon majd alatta is pár napig. Az utolsó napon nem védekeztünk. Másnap megjött.

Most a ciklusom felénél járok és nem fáj a petefészkem. Sőt nincs is nagyon sűrű nyákom mint szokott lenni.

Vélemények?


2012. ápr. 5. 11:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem ovukor is fáj a petefészkem, meg mensi előtt-közben-után is szokott időnként. Mensi alatt most pl. sokkal jobban fáj, mint ovukor. Így a fájás nem feltétlenül az ovut jelenti. Ráadásul, van mikor középidőben nem is érzem a fájást. Nagyon kicsi az esély, hogy teherbe estél, de ha a mensi előtti utolsó naptól eltelt már kb. 13-15 nap és terhes lennél, akkor a teszt már mutatná.
2012. ápr. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én menstruáció előtti napon voltam együtt a barátommal, amikor teherbe is estem, de nekem nem jött meg a menstruációm.
2012. ápr. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, teherbe lehet esni. Kisebb a valószínűsége, mint a ciklus más napjain, de lehetséges. A petefészek fájdalom egy relatív jel, nem lehet rá építeni, csak mellesleg megjegyezni. Sokminden okozhatja.
2012. ápr. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Persze azt tudom, hogy sokmindentől lehet, csak furcsa volt ez az eltérés a megszokottól. Sose fájt még (vagyis nem emlékszem) a petefészkem menstruáció környékén. többnyire peteéréskor fáj, nem is kicsit. Ezért is estem teherbe először nehezen, mert nem tudtam szeretkezni, kényelmetlen volt, miközben fájt.

De nem hinném én se, hogy mentruáció előtti napon lett volna peteérésem.

2012. ápr. 5. 12:10
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát ha másnap meg is jött, nem csak a feltételezett mensi előtt egy nappal történt, akkor nagyon csekély rá az esély.

Mert olyan azért jobban lehet, amit az egyik válaszoló is írt, hogy mondjuk kései peteérése volt, amikor már a kövi menzeszének kellett volna megjönnie, (de nem jött meg), de ha meg is jött, akkor max spontán peteérés lehetett. Csinálj egy tesztet, mert ha azóta az újabb középidődbe vagy, akkor már eltelt annyi idő, hogy kimutassa.

2012. ápr. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ritka, de előfordulhat spontán peteérés is.
2012. ápr. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!