Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek előfordulhat...

Szerintetek előfordulhat olyan, hogy menstruáció első napjától számított 1 hétre teherbe essek?

Figyelt kérdés
Mindig 30-31 napos ciklusaim vannak!Menstruáció után 1 héttel még nem szoktunk védekezni,sosem estem még tőle teherbe!Most viszont esténként szédülök,amitől émelygek is,hányingerem van!Sőt..már napközben is néha elkap!Front lehet vagy kisbaba? :)
2012. febr. 7. 15:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Előfordulhat, olvastam már itt olyat, aki így esett teherbe..:):)
2012. febr. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
Az esély megvan rá, de csinálj egy tesztet és kiderül.
2012. febr. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem kevés esély van rá, ha szabályosak a ciklusaid, és idáig nem estél így teherbe, akkor nem sok esélyt látok rá. Ha csak nem valami extra peteéréses volt! De nem hinném. Hogy megnyugodj, szerintem is vegyél egy tesztet.
2012. febr. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem szabályosak voltak a ciklusaim, mindig ugyanannyi nap, mégis valószínűleg a ciklus 9. napján estem teherbe, bár mi akartuk is a babót.

Akármikor előfordulhat spontán/korábbi peteérés.


26 hetes kismama

2012. febr. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Persze, vannak kivételek, de szerintem elég ritka.
2012. febr. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

26 hetes kismama! Honnan tudod,hogy akkor fogant meg? Máskor védekeztetek? Csak érdeklődöm.. :)

Köszi!

2012. febr. 8. 08:42
 7/11 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a választ!

Szerintetek mikor csináljak tesztet?

Elvileg még csak jövő héten lesz peteérésem.. :) E hónap végére várom a bajomat!Bár,ha baba,akkor neki fogunk örülni!

Szép napot nektek!

2012. febr. 8. 08:44
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem hét vége felé, jövőhét elején simán csinálhatsz tesztet. De szeirntem ha csak most lesz majd peteérésed, akkor nincs miért aggódnod. De ha megnyugtat, csinálj tesztet!

Kíváncsi vagyok az eredményre! Ha tudsz és van kedved jelezz hogy mi lett az eredmény! :)

2012. febr. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Rendben,majd megírom! :) Köszi az érdeklődést!
2012. febr. 8. 15:15
 10/11 A kérdező kommentje:

Már semmi bajom! Cigit nem kívánom! nem vagyok nagy dohányos...van,hogy csak heti 1 szál..hangulat,társaságfüggő!Munkahelyen napi 1 szál a kávéhoz!A héten egyszer gyújtottam rá,de nem esett jól..talán,ha félig elszívtam és azóta se kell!Nem konkrétan undor,egyszerűen csak én nem tudom elképzelni,hogy elszívjam...........

Többi jelem elmúlt!Esténként vagyok álmosabb..ennyi!

Állítólag más a folyások minősége is,mikor terhes az ember! Milyennek kéne lennie,ha kismama lennék?

2012. febr. 11. 09:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!