Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Honnan tudom megállapítani,...

Honnan tudom megállapítani, hogy nincs peteérésem?

Figyelt kérdés
Két éve hagytam abba a tablettát, azóta hőmérőzök. Fél éve szeretnék teherbe esni, eddig sikertelenül. Hiába hőmérőzök régóta, én nem tudok eligazodni a görbéimen... A babatervezők otthona oldalon nézegettem a görbés képeket, és mintha hasonlítana az enyém a peteérés nélküli görbékre... Orvoshoz menni eddig feleslegesnek tartottam, de most kicsit pánikba estem... vagy csak bebeszélem magamnak? Volt köztetek olyan, aki szintén semmit se olvasott ki a görbéiből? Vagy nem mérem elég precízen? :(
2008. ápr. 15. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem veszel LH-tesztet? Az kimutatná azt is, ha tényleg nincs peteérésed, illetve azt is, ha van. Ha a hőgörbéden nem tudsz kiigazodni, akkor érdemes ovulációs tesztet venni.
2008. ápr. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%

SZIO!

HÁZTZ ONNAN TUDOD HOGY 25-35-IG VAN PETEÉRÉS.

HA 25 ÉS 35 NAP KÖZÖTT JÖN MEG A MENZID AKKOR RURI VAN DE HA KÉSŐBB VAGY ELŐBB AKKOR RURI NINCS

2008. ápr. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szajban, nyelv alatt merd, es probald meg mindig ugyanakkor felkeles elott.

Peteeres elott a hod leesik, ovulacio utan alltalaban 4-7 tizedet megugrik. Ha ez az ugras nalad nincs meg, akkor elkepzelheto, hogy nincs valoban peteeres.

Ovulacios tesztel is kideritheted, amit esti vizeletbol kell nezni. De ha felregisztralsz a babatervezok otthonan, nagyon sok segitseget kaphatsz a gorbed kielemzeseben is.

2008. ápr. 16. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2008. ápr. 17. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!