Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem tudom mikor volt peteérése...

Nem tudom mikor volt peteérésem. Egy héttel előbb jöttek a jelek, mint kellett volna. Ki is használtuk. 2 napra rá az orvosom nem tudta megállapítani, hogy volt-e pém.Mire gondoljak? Szép volna végre egy baba. Nem merek már bízni

Figyelt kérdés

Ő cisztára gyanakszik, de mondta benne van a pakliban.

A furcsa az hogy most hétvégétől nagyon erős krémes folyásom van. A bugyin is 2-3 cm hosszú nyomot hagy. Tegnap kiváncsiságból megtöröltem magam az ujjammal és mintha krémbe nyúltam volna az ujjam nem is látszódot a váladéktól. Nincs semmilyen gombám. A hőm azonban abszolút nem mutat semmit. Most már napok óta néha rám tör az émelygés.

Okozhatja ezt ciszta? Vagy mégis baba lenne? A doki azt mondta ha netán pozitív a tesztem(tehát nem zárja ki a teherbeesést) rögötn menjek mert nem biztos hogy meg fogom tudni tartani endometriózis miatt.(mert az is van).

A hőm alapján azt se tudom mikor fog megjönni, nem tudom mi lehet ez hiszen ha nem is volt pém akkor nem tudok kalkulálni sem.

[link]


2008. dec. 15. 12:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! A beszúrt link nem működik. (hiányzik szerintem a vége)
2008. dec. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Bocs, ide másolom:

[link]


A hőm semmit nem mutat. A doki nem tudta megmondani.

Most több mint egy órával előbb mérem a hőmet mint eddig. Lehet azért nem magas?

2008. dec. 15. 12:28
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem volt peteérésed. Hacsak valamikor 5-9 között nem esett nagyon le a hőd, de hát erre ugye nincs adat... meg nem is nagyon valószínű...
2008. dec. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Szerintem se, de akkor most mitől eza krémes váladék? Mellfeszülés stb. Így nem tudom azt se mikorra várjam a havit.

Bár azon a hétvégén volt erős tojásfehérje nyákom és az ovu teszt is majdnem pozitív volt. Ezért nem értem az egészet.

2008. dec. 15. 12:34
 5/8 anonim ***** válasza:
Az előző válaszoló vagyok. Fogalmam sincs mit mondjak a további kérdéseidre, sajnos :-((( a krémes folyás lehet sokmindennek a jele. Mindenképp tesztelj, valami érzékennyel. S ha várnod kell a vérzést - remélem, mégsem, és gratulálhatunk a babához - akkor szerintem ugyanannyi napos ciklusra számíts, mint eddig.
2008. dec. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.:)Azért írtam már kétszer is a kérdésem, mert már egy éve nem jön a gólya és most beütött egy endometriózis, műtöttek stb. Félek kifutok az időből. Az orvos meg folyton a meddőséggel rémítget.
2008. dec. 15. 13:01
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia! Én is ebben a cipőben járok.Alig múlt el a menzim, és a 7. napon volt peteérés.Utána pár napig iszonyúan fájt a mellem, mostanra kevésbé, de most meg rózsaszín folyásom van 2. napja.Kíváncsi vagyok mi lesz a vége?

Mi egy éve próbálkozunk, de eddig mindíg normális időben volt peteérésem.

Majd írd meg mi újság!

Sok sikert!

2008. dec. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Drukkolok Nektek. Majd írj hogy mi van...:)
2008. dec. 15. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!