Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elmaradt menzitöl számolják a...

Elmaradt menzitöl számolják a terhességet? akkor én most mennyi idös vagyok?

Figyelt kérdés
azért kérdezem mert 10.-én kellett volna megjönnie..voltam dokinál a héten..látta is csak még kicsi de a papirt nem adott.azt mondta menjek vissza jövöhéten hétfön.már 13-án volt utoljára.akkor ha jövöhéten már kapok papairt a dokitol hogy el tudjak menni táppénzre?mert a munkám nem könnyü.és sokat kell emelnem..elöre köszönöm a válaszokat..és még egy kérdés.:hétfön már láthato lesz hogy dobog a szive?irjatok minél elöbb
2008. ápr. 15. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Az utolsó mensi első napjától számolják a terhességet, nem az elmaradttól.

Szerintem hétfőn még csak petezsákot lehet majd látni (nekem a 6. héten még csak az látszott), de a doki arra már adott nekem papírt, amivel a védőnőhöz mehettem a kiskönyvért.

Vigyázz magatokra! Boldog babavárást!

2008. ápr. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Van egy pár szüléskalkulátor a neten, ami azt is megmondja, hogy most a terhesség hányadik hetében jársz. Az egyik linket kimásoltam, írd be az utolsó mensid első napját, onnan számolják a terhességet (NEM a kimaradt mensitől!). Szívhang a hetedik, nyolcadik héttől van, szerintem akkor érdemes menned dr.hoz.


[link]

A9090EFB-CA22C6F0

2008. ápr. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hogy irjátok ezt a kékbetüset hogy rálehet menni a honlapra rögtön?
2008. ápr. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!