Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor érdemes tesztelnem?

Mikor érdemes tesztelnem?

Figyelt kérdés
A hőm szerint ápr. 5-én volt pé. Utána kb. egy hétig éreztem a szurkálást, de már nam, csak püffedek. A mellbimbóm érzékeny, de inkább esténként és reggel érzem. Pisilni óránként járok, pedig nem iszom többet mint máskor! Nem igazán merek előre reménykedni, már nagyon tesztelnék, de már érdemes? Elvileg hétvégére nem várom!
2008. ápr. 15. 14:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sztem hétfő reggel előtt nem érdemes. Sok szerencsét!
2008. ápr. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem úgyanígy volt a pé, és kiváncsiságból ma teszteltem...de nega volt. Szerintem még korai volt nekem és Neked is az lenne. Esteleg péntek?? Vagy szombat reggel.
2008. ápr. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nekem is nagy a kísértés, hogy ne várjak hétfőig, de írtóznék még egy egycsíkos teszttől!

Van más tüneted is?

2008. ápr. 15. 14:06
 4/6 anonim ***** válasza:
nem nagyon van más. Pé után szurkált a hasam az egyik oldalon, aztán már nem. Folyásom nem nagyon van, esetleg egy kicsi fehéres. Cicim fáj, de az szokott mensi előtt is. Hőm elég magas, de egy napra leesett, ma újra 36,9. Neked?
2008. ápr. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Várdd meg a mensid napját!
2008. ápr. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én pé-ig 36,0-36,2 szoktam mérni, pé-kor 35,6-35,8, most 36,7-36,8 a hőm.
2008. ápr. 16. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!