Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem baj, hogy még nem ment...

Nem baj, hogy még nem ment magasabbra a hőm? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Az ovulációm megvolt a tünetek alapján, meg a görbe is azt mutatja, de szerintem lehetne egy kicsit magasabb a hőm... Gondolom biztos fog még ez emelkedni, mert mindig szokott, csak nem értem, hogy miért nem magasabb már most is, ez még normális így?

[link]


2012. márc. 29. 14:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Még mehet magasabbra pár napja volt csak az ovud és az alaphődhöz képest eddig tartósan emelkedett.

Én szintén ma vagyok a 18.napon és így néz ki a görbém:


[link]

Az óraátállítás miatt van kettő különböző időpontom.

2012. márc. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Hát igen, mondjuk az is lehet, hogy az óraátállás miatt van ez, mert én akkoris ugyanúgy fél 6-kor mértem mint mindig...
2012. márc. 29. 14:31
 3/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Valószínű, hogy igen. Sokszor fél órán belül is nagy eltérések vannak. Ha továbbra is így marad akkor az jó.

2012. márc. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Biztosan így marad, de még valószínűbbnek tartom, hogy emelkedni fog tovább, mert mindig szokott tovább emelkedni. :)
2012. márc. 29. 14:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Sok sikert, hogy ez legyen a babás görbéd:)
2012. márc. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, az maga lenne a csoda.
2012. márc. 29. 14:44
 7/7 A kérdező kommentje:

Na most már emelkedett tovább és a melleim is jobban fájnak. :)

[link]

2012. márc. 30. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!