Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megjött de két napra és a hőm...

Megjött de két napra és a hőm nem ment a cl alá ilyen még nem volt velem. Szerintetek? Valakinek volt már így és baba volt?

Figyelt kérdés
Szeretnénk babát. Sajnos volt tavaly egy missed ab műtétem és azóta még nem sikerült de rajta vagyunk. Megjött két napra és nem olyan volt mint szokott lenni. De előtte 2 nappal csináltam tesztet de negatív volt. Szerintem nem lehet terhesség vagy mégis? Holnap bejelentkezem a dokihoz. Volt már ilyen valakivel?
2012. febr. 9. 16:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Csinálhatsz most is tesztet, bár ha rendesen vérzel, akkor inkább arra tippelnék, hogy nem tudott megtapadni. :o(
2012. febr. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Erre én is gondoltam, de két napig világos barna volt és pecsételő. A hasam nem fájt, pedig mindig késik és nagyon görcsölni szoktam. Most csak azért gyanakszom mert szédelgek is és nem bírom a szagokat. A hasam nem fáj és nekem mindig sok szokott lenni 6 napig. Lehet, hogy valami hormon dolog.
2012. febr. 9. 17:47
 3/3 anonim ***** válasza:

Felteszed a görbédet, ha van?

Nekem a fiammal 5 napig volt enyhe vérzésem, és a 26 ciklusnapomon teszteltem vele poz.-at. Hátha sikerült :)

Ha nem esett le a hőd nagyon, akkor szerintem van esély.

2012. febr. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!