Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi ideig tart a beágyazódá...

Mennyi ideig tart a beágyazódás? Lehet tőle a folyásom sárga, majdnem barna?

Figyelt kérdés
Van valami oldal ahol pontosan utána lehet nézni ennek? Csak azért mert nekem 3-án volt peteérésem, és vasárnap hétfőn a folyásom sárga, majdnem barna volt! Lehet ez a beágyazódás jele? Amúgy már 8 napja érzek a hasamban szúrkálást, néha olyan erőset, hogy a hüvelyemben is érzem! A hőm peteérés utántól már 37,0 - 37,2 körül van! Nem kéne megjönnie kb. 18-20 körül! Várom a válaszokat!
2008. ápr. 15. 07:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! A beágyazódás 7-14 nap, úgy tudom. Én nem vettem észre, hogy folyásom lett volna, de gondolom mindenki szervezete másként reagál. A hőd jó, de csak mensi előtt 1-2 nappal esik le, így még nehéz következtetni bármire is. Itt olvastam már, hogy a szurkálás volt az első jel a bébire :-))

Nekem a mellem kezdett jobban eresedni. A többi jel, csak az elmaradt mensi után jött.

Sok sikert neked, szorítok a hétvégén!

2008. ápr. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem egy csepp vér jelentkezett a peteérést követően, a hőm is fent volt folyamatosan, szurkálásom is volt, mellem is feszült. De sajnos megjött a jelölt időpontra :)

Neked több sikert kívánok, hátha!!

2008. ápr. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Szia.

Nekem az előző hónapban volt pontos időben a peteérésem (én is mindig figyeltem a hőmérsékletem) a menszeszem utáni 10-12. napon együtt voltunk a párommal és orgazmus után észleltem egy kis rózsaszínű vérezgetést ennek nem tulajdonítottam semmi jelentőséget, majd rájöttem ekkor szabadult ki a tüszőből a petesejtem, mivel egy erős orgazmus is előidézheti a kitörést, szóval pont "találkoztak" rá az 5.-7. napomon elkezdtem érezni apró szurkálásokat a hasamon, ami a köldököm alá irányult inkább mint a petefészkek felé. Akkor már éreztem, hogy valami más, azt mondják egy nő megérzi(az anyai ösztön). Ahogy kimaradt az első nap a menszeszem máris csináltam 3 különböző tesztet és pozitív lett. Sajnos, mire elértem volna az ultrahangra kilökte a szervezetem mert az endometriumom (méhfalam) elég vékonyka volt. Remélem tudtam egy kicsit segíteni.

Szóval én 99%ra tippelem, hogy ez terhesség de lehetséges nagyon kicsi esetben ciszta is, de ha a kettő együtt van nem kell aggódni a ciszta terhesség alatt felszívódik.

2008. júl. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Az előző válasz is az enyém. Érzelmileg is megváltoztam picit, sokkal érzékenyebb lettem apró dolgokra elsírtam magm, és szúrt a mellbimbóm is, igaz úgy feszült mint menszi előtt de ilyenkor nem fáj a bimbó csak ha baba van, és az egész mellemet behálózták az erek.
2008. júl. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!