Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jól alakul a görbém az ovu...

Jól alakul a görbém az ovu teszthez képest?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy még fent kell maradnia,és akkor volt peteérés,de szerintetek eddig normális a görbém?

[link]


2012. márc. 28. 06:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a tegnapi napra,tehát a ciklusod 15. napjára tenném az ovut!Viszont nekem nagyon alacsonynak tűnik az alaphőd!Ha szépen felmegy akkor egész rendben lesz!
2012. márc. 28. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen,nekem mindig ennyi az alaphőm,mondjuk két hónapja hőmérőzök csak. Viszont már kérdeztem itt erről,és azt írták,hogy az nem baj,meg hogy volt,akinek ennél alacsonyabb volt,és baba lett belőle. Bár nyugodtabb lennék,ha görbét is látnék olyat,ahol alacsony a hő,és baba lett belőle. Amikor a kisfiammal voltam terhes(csak még nem tudtam),a reggelei ébredési hőm 36.8 volt. Most is max. annyira megy fel ovu után.
2012. márc. 28. 07:14
 3/5 anonim ***** válasza:

Az alaphő 36,1 alatt számít alacsonynak szerintem neked teljesen rendben van.Én amikor digitálissal mértem csipogásig akkor volt ilyen: [link]

Mikor átálltam higanyosra akkor ilyen:

[link]

A hatodik ciklusnap álltam át,ez már babás :)

2012. márc. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Gratulálok. Jó egészséget nektek. És köszönöm a választ és a segítséget.
2012. márc. 28. 08:21
 5/5 anonim ***** válasza:
köszönöm szépen:) remélem neked is minél hamarabb összejön.
2012. márc. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!