Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 12 órája közösültem és...

Ha 12 órája közösültem és elélveztek bennem, hogy lehet a "babát" eltávolítani anélkul hogy gyógyszert szednék? Van vlm más módszer ahoz hogy elvetéljek?

Figyelt kérdés
2009. jún. 14. 22:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
72 órás tabletta, nőgyógyász felírja, menj ügyeletre, mert minél hamarabb veszed be,annál biztosabban hat.
2009. jún. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Vegyél be 1 szem Postinort!
2009. jún. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

mi az a posztinor? és hol lehet kapni ?

72 órásat nem akarok venni mert túl drága

2009. jún. 14. 22:29
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen módszer. Ha a "dolog" ilyen egyszerű lenne, akkor nem volna értelme fogamzásgátló tablettát szedni, illetve nem lenen szükség a terhesség megszakításokra sem. Így marad az esemény utáni tabletta, vagy annak hiányában erősen kell bízni a jó szerencsében.
2009. jún. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az esetben gondolkozz el hogy mi a drága?Vagy mész a biztosra és kiváltod a gyógyszert vagy kockáztatsz és ha nem volt szerencséd akkor marad az abortusz ha nem akarod megtartani ami szerintem drágább mint a gyógyszer!!Na meg nem beszélek a testi lelki fájdalmakról!Ha meg megtartod a babát abban az esetben ha terhes vagy akkor meg rájössz az anyagi vonzatára!!!Naaa....?
2009. jún. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Szerintem mindenképp vegyél esemény utáni tablettát ebben az esetben ne számítson az ár! Persze csak ha semmiképpen sem akarsz a babát és azt vettem ki a szavaidból. Egy olyan ember írja ezt most neked aki 2 napja jött rá, hogy terhes 18 éves lelkileg eléggé összetört, kívánom neked ne érezd ezt az érzést, mert nagyon rossz. És mégegyszer mondom, ilyenek ne merüljenek fel benend hogy túl drága most gondolj csak bele egy 40-45 ezer Ft-os abortuszba (már ha jól informálódtam a 2 nap alatt) ami mellesleg nem csak anyagilag fog megterhelni hanem lelkileg is elég rendesen. Nem akartalak kioktatni csak egy jó tanács volt% Minden jót!
2009. jún. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze,hogy van szolj valakinek,hogy jól rugjon hasba,de ugy hogy te is beledögöljél!!

Ez nem valami tárgy,amit elkell távolitam!

2009. jún. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Idióta,túl drága!???Nem igaz h.nem tudsz összekaparni pár ezer forintot?Abortuszra menni nem lesz drága,gyereket nevelni nem lesz drága???????Hány éves vagy,16?
2009. jún. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A 72 órás olyan 5-6000 forint, az abortusz pedig 25-35000 körül van (pontosan nem tudom, sose volt nekem). Mérlegelj, melyik a túl drága...
2009. jún. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!