Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A méhen kivüli terhességnek...

A méhen kivüli terhességnek mik az előjelei?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 14. 19:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
En azt olvastam pont olyan mint a rendes terhesseg csak minden jobban faj vagy jobban hanyinger van..stb
2008. ápr. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia!!!A méhenkívülinek a jelei:Erős görcsök,menzesz kimaradása,majd barnás folyás,estleg kettő közti vérzések.De sajnos nem mindig ilyenek a tünetek,nekem a barátnőm 2 hónapig tünetmentes volt,és hirtelen elkapta egy erős vérzés,de olyanra kell gondolni hogy pár perc mulva el is vérezhet.Attól rosszabb nincs ha tünet mentes méhenkívüli terheség.De ilyenre ne is gondolj!!!!
2008. ápr. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne gondolkodj sokáig, ha ilyen gyanúd van!!! Komolyan. Menj orvoshoz. Nekem volt egy spontán vetélésnek tűnő vmim, de aztán a HCG nem csökkent, ezután két naponként ultrahangra kellett menni, hogy előbukkanjon a kis bébi valahol...hogy aztán elvehessék. De minél előbb, vérvétel és UH és doki!! A teszt ha pozi...persze.
2008. ápr. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Bos, az előző vagyok...azért nem csökkent, mert nem vetélés volt, hanem mensi, de közben a bébike ott lapult a rossz helyen, ezért volt közben a teszt pozi.
2008. ápr. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, megint én. csak sorban jutnak eszembe a tüneteim. Szúró egyoldali hasfájás, ami éles késszúrásszerű! Rájössz, milyen. Nem olyan, mint amiket itt irogatunk "hasszurkaként". És a derékfájás! Esetleg fejfájás.
2008. ápr. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
szia!a méhenkívüli terhességnek nincs jele az első hónapokban.pecsételő vérzés,ennyi.de utána:erős,fájdalmas vérzés,hányás,hasmenés.nekem sajnos volt.egész éjjel borzasztóan szenvedtem mire édesanyám reggel bevitt a kórházba.azonnal megműtöttek mert majdnem elvéreztem.fél óra volt hátra az életemből(ezt az orvosok mondták)rosszabb mint a szülés.
2008. ápr. 15. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Szia.Nekem 2 méhen kivülim volt az egyik 2003-ban a másik most 2 hete.mindkettőnél más tüneteim voltak,a legelső h nem jött meg a teszt pozitiv.Az elsőnél éreztem h gond van mert kb. 3 hétig pecsételtem de nem vért hanem kávézacc szerű feketét,és naponta 2x tuti olyan görcsöm lett h le kellett azonnal feküdnöm mert azt hittem elájulok.A másodiknál semmi,ill. olyan mint egy rendes terhességnél,mellfeszülés,sűrű pisi,és kivánós voltam,meg hányingerem volt,nem is gondoltam rosszra,sőt boldog voltam,aztán 6 hetesen nem láttak semmit.A b-HCG-ém viszont elég gyorsan emelkedett,mire meglátták már pulzált a szive....megmütöttek.Menj orvoshoz.
2008. ápr. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
75%
..jah azt lehagytam h a petevezetőben látták a pulzálást
2008. ápr. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!