Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha terhes vagyok, mennyi idő...

Ha terhes vagyok, mennyi idő után kezd el nőni a hasam? És milyen előjelei vannak a terhességnek?

Figyelt kérdés
2010. febr. 11. 21:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Előjel, ha elmarad a vérzés, a 6. hét után jöhetnek a rosszullétek, de ez sem törvényszerű, fájhat a melled, de ez sem mindenkinél van így, lehet mindjárt megjön érzésed, de nem jön meg. A has sem feltétlenül kezd óriásira nőni az első 10-12 héten. Ha gyanakszol, csinálj tesztet.
2010. febr. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A has csak a 4. hónapban kezd el nőni. A vérzés azonban elég korán kimarad.


Tesztelj, az a tutibiztos. És nem is drága. A tünetekre nem lehet adni, mert ahány nő, annyiféle tünet, és bizony van terhes nő, akine se hányingere, se mellfájdalma, se semmiféle egyéb tünete nincs végig a 9 hónap alatt.

2010. febr. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én 21hetes várandós vagyok, és kb 2-3 hete látszik hogy van valami pocim, de az is csak azért, mert eddig mindig nagyon vékony voltam.

Az első trimezsterben nagyon fáradt voltam, meg felerősödtek a migréneim, de semmi olyan konkrét tüneteim nem voltak és nincsenek amiket ezen az oldalon kérdezni szoktak. A terhesség nem ilyen tünetekből áll, hanem más állapot.. ezt egyszerűen érzed..

2010. febr. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!