Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes mindennek...

Lehetek terhes mindennek ellenére? Fontos!

Figyelt kérdés

A párommal töltöttem egy hetet, minden nap szeretkeztünk gumi nélkül és belém is élvezett. Majd megjött a menzeszem a vártnál egy nappal hamarabb. De ez nem zavart minket. Közben is ugyanúgy történtek a dolgok mint előtte. A menzeszem a vártnál 2 nappal hamarabb abbamaradt mint szokott, és gyengébb is volt. Márc. 17.-én jöttem el. 20.-án csináltaam egy tesztet negatív lett. Azóta nem mertem újat csinálni, mert félek, hogy az is az lesz.

Viszont ezek mellet amikor hazajöttem fel is fáztam (azt mondták az azért van, mert még nem szoktak össze a "testnedveink", de félek, hogy ez is akadályozhatja a teherbeesésemet is. Kérlek mondjatok véleményt!

Előre is köszi :)


2012. márc. 26. 17:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem túl hamar csináltad a tesztet. Amúgy a felfázás nagyban befolyásolhatja a teherbeesést.
2012. márc. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ne haragudj az off-ért, de mit értesz a nem összeszokott testnedvek és a felfázás alatt? Ilyenről még nem hallottam. Nem rosszból írom, ne érts félre, tényleg érdekel.


Nekem az a sejtésem hogy nem vagy terhes, de persze ezt ne vedd készpénznek. Tesztelj pár nap múlva.

2012. márc. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!