Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az utrogestan segíthet?

Az utrogestan segíthet?

Figyelt kérdés
Peteérésem van, meg is termékenyülök, de sose akar megmaradni a baba. Voltam endokrinológián, holnap megyek vissza a 3. és a 21. napi vérvétel eredményekért. Ha felír a doki utrogestant, akkor lehet, hogy már ebben a ciklusban meg tud tapadni, ha sikerül összehozni? Mennyi idő kell az utrogestan-nak, hogy hasson?
2012. márc. 25. 12:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak akkor segít ha valaki igazoltan progeszteron hiányos. Ha eddig nem történt meg, érdemes lenne még veleszületett trombózis hajlamra szűrni (főleg ha közeli hozzátartozóid közül volt már valakinek trombózisa)mert sorozatos korai vetélések hátterében az is állhat.
2012. márc. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi a tippet, megbeszélem holnap az orvossal :)
2012. márc. 25. 12:38
 3/6 anonim ***** válasza:

Azt honnan tudod, hogy mindig meg is termékenyülsz? Nem kötözködésképpen, csak kíváncsi vagyok, hogy ennek milyen jelei vannak. Esetleg szoktál pozitívat tesztelni mensi előtt, aztán mégis megjön? Vagy csak késve szokott megjönni?

Amúgy jól mondta az első, hogyha progeszteron hiány az oka, akkor segít, és akkor már ez a ciklus is sikeres lehet.

2012. márc. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sokszor van úgy, hogy késik, de akkor nagyon nagy görcsökkel jön meg, és ömlik a vér. Normálisan meg szinte meg sem érzem, hogy megvan. Peteérésem biztos, hogy van, ultrahanggal figyelték a ciklusomat. A párommal sincs baj, a normálisnál jobb az andrológiai vizsgálat eredménye.
2012. márc. 25. 14:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Értem, és köszönöm, hogy válaszoltál. Kívánom, hogy minél hamarabb sikerüljön orvosolni a problémát, és megmaradjon a baba!
2012. márc. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!
2012. márc. 25. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!