Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan lehet félbevágni az...

Hogyan lehet félbevágni az ovu tesztet?

Figyelt kérdés

Valaki egy lentebbi kérdésre válaszolva azt írta, hogy ő félbevágta a rossmannos ovutesztet. Hosszában? Nem lesz úgy túl vékony a csík? Működik úgy is?

Ez egész jó spórolási módszer lenne.

Ha elvágom, a másik felét elrakom másnapra, akkor az nem megy addig tönkre? Mibe rakjam?


2008. ápr. 14. 10:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez engem is nagyon érdekel és igen jó ötletnek tartom, bárki is írta...én egyszer vettem olyan ovutesztet, ami fele olyan vékony volt mint az átlag, gondolom a cég is így spórolt. Akkor a terhességi teszteket is felezhetjük, csajok!!!
2008. ápr. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát ez engem is nagyon érdekelne!! Tekintve az ovu tesztek árait és azt, h. vannak benne hibásak is... Lassan vennem kéne ovu tesztet és tényleg jó lenne tudni, melyikkel lehet így spórolni!
2008. ápr. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha szemre ugy latod, h neki tudsz menni egy olloval, batran nyiszaljatok :)

Ugyanolyan hasznalhato mindketto fele!

2008. ápr. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
király!! A sniccer sokkal jobb.
2008. ápr. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
megpróbáltam. hát, nem tudom. egy kicsit elkezdett szétjönni lapjára. de ma így használtam, végülis azt hiszem kiértékelhető. a holnapira kiváncsi leszek.
2008. ápr. 14. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!