Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombik, hogyan tovább elkesere...

Lombik, hogyan tovább elkeseredtem!?

Figyelt kérdés
Első lombiknál tartunk ! Antagonista protokoll szerinti a kezelés .. a ciklus 2. napjától kaptam Merionált napi 4 -et ,ezt szúrtam 5 napig de nem igazán reagáltam jól rá ... Az 5. napon volt ultrahang akkor az orvosom megemelte 2 napig a Merionált 8-ra és írt fel Cetritide-t.. Ma voltam a 9.napon de sajnos így sem reagálok jól a szurikra ..Ma a 9. napon megemelte az orvos a Merionál szurit 3 napig naponta 10 -et szurok + a reggeli Cetridit.. Szombaton kell mennem de azt mondta az orvos nem sok jóval kecsegtet :( Valószínűleg nem lesz peteérésem,mert ezekre a szurikra már kellett volna reagálnom szerinte bár azt mondta várjuk meg a szombatot és ha valami csoda folytán lenne 3 szép tüsző azt hétfőn leszívják ! Szerintetek van remény ?
2012. márc. 21. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze!Miért ne??Reménykedj,bízz!
2012. márc. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Úristen!én nem vagyok lombikos,de ennyi injekciót kell kapjál?
2012. márc. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Megint csak én. :-)

LESZ SZÉP TÜSZŐD!!!

Ne idegeskedj, mert azzal csak rontod az esélyeket. Most a fatalista hozzáállás a jó : lesz, ami lesz. Te mindent megtettél, amit lehetett, ami nem rajtad múlik, azon nem szabad rágódni. Menj, sétálj nagyokat ebben a gyönyörű időben, nézz meg egy-két jó filmet, olvass, foglald el magad! Ez fontos!

És még egyszer : LESZ SZÉP TÜSZŐD!!!

2012. márc. 22. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
:) Köszönöm a biztatást ! Igen ,pont ilyen a hozzáállásom !
2012. márc. 22. 12:45
 5/6 mus musculus ***** válasza:
Na, lett?
2012. márc. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Egyet ültettek be !
2012. márc. 31. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!