Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél? Végleg elkeseredte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél? Végleg elkeseredtem, nem bírom tovább.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Már egyszer beírtam régebben ezt ide, de alig kaptam akkor választ, most talán segít valaki, nincs más reményem.


Komoly válságban vagyok, nem tudok feldolgozni valamit, nem is értem igazából.


Tudni kell rólam, hogy soha semmilyen szabályt nem szegek meg, nem vagyok egy "kikezdek másokkal" típus. Másodikos gimis koromban nagyon vonzódtam 2 tanáromhoz, mindkettő egyedülálló volt. Nem tudtam dönteni, de igazából nem is vártam egyiktől se semmit. Aztán, összejöttem egy véletlen folytán az egyikkel azóta is velem van, ennek már 5 éve. A probléma az, hogy közben megcsalt, így minden más lett. Egyre többet gondoltam a másik tanáromra. A probléma ott kezdődött, hogy végzősként a másik tanárom furán kezdett viselkedni. Sms-t írt az írásbeli előtt, másnap felhívott, nagyon édes volt, ami nem jellemző rá, mert nagyon komor típus. Szóbeliztem nála kijött és beszélgetett velem, dícsért, hogy tökéletes volt, stb. Nyáron sms- ben kérdezte, hova vettek fel. Több olyan sms is jött, hogy nem tudom- e ennek- annak a volt oszt. társamnak a számát. Itt indult el a lavina bennem végleg. Aztán messze költöztem az akkori párommal, 1 évig nem is hallottam felőle, pedig kerestem sms-ben stb, őrülten hiányzott. Aztán, amikor visszatértem, egy délután váratlan fordulat jött Msn-en voltam rejtve, nem láthatott engem. Láttam, hogy belépett, így levettem a rejtett módot, azonnal rámírt. Elmondta, hogy beszélnie kell valakivel. Akkor halt meg, előtte 1 hónappal az édesapja, ki volt borúlva. Aztán, elmondta, hogy magányos, nincs kedvese sem barátai. Kérdezte, nekem van- e komoly kapcsolatom, mit szoktam csinálni, nem házasodom- e stb?

Őszintén elmondtam neki, hogy van párom, a kollegája az. Talán itt vétettem. Kerestem pár nappal később, hogy jöjjön velem és a párommal, illetve pár emberrel kirándulni lerázott. Később újra. Ez így ment sokáig. Egy barátnőm érdeklődött rólam nála mert én úgy éreztem akart valamit. Azt írta neki, hogy nem vagyok az esete én akartam közeledni, de szerelmes egy munkatársába, ezért elutasít, mert nem lehet férfi- nő között barátság Később azt írta neki, hogy hiába a szimpátia nem kezd kollega párjával sem volt párjával. Nekem ez ellentmondásnak látszott. Ha nincs férfi-nő barátság akkor viszont miért keresett?

Én többször is kerestem ezután. Kértem magyarázza meg miért keresett folyton rám kente hogy felfújom stb Egyszer pedig ideges lett és azt írta soha nem lehet sem szerelmi sem szexuális kapcsolat közöttünk. Meg hogy hagyjam őt örökre békén.


Nem láttam lassan 3 éve, de megőrülök érte. Szeretem, de már nem merek közeledni felé, nem merek írni neki, személyesen pedig pláne nem merem megkeresni. Lehet, hogy csak félre értettem és ki fog dobni mérgében, hogy megint ezzel piszkálom. Megírtam neki, hogy vonzódom hozzá, de nem válaszolt.


Mit gondoltok, érzett valamit, vagy tényleg én fújtam fel? Beleőrülök, hogy a párom lehetett volna és én csesztem el. Hiányzik, néha majd meg szakad a szívem, mert nem látom Állandóan rá gondolok, nincs nap, hogy ne tenném. Annyira szeretném csókolni, ölelni.


Mindeketten magunkba fordult típúsok vagyunk, szerintem passzolnánk is. Ott van magányosan és eltaszít, miért?


Bocsánat az ékezetek hiányáért de úgy nem engedte a gép elküldeni


2010. márc. 11. 08:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%

most komolyan milyen választ vársz erre

a pasi közölte hogy nem akarja tartani veled a kapcsolatot és kész. megvannak rá az indokai le is írtad őket. szerintem szépen békén kéne hagynod ha halálosan szerelmes lenne beléd és nemm tzdna nélküled élni nem törődne ilyenekkel hogy "kolléga volt nője" mégha ezt be is szerette volna tartani

szóvalsz szerintem szállj le róla ne zaklasd és ne csinálj hülyét magadból


( gyanítom mikor legutóbb kiírtad a kérdést is ilyen válaszok érkeztek csak az nem az volt amit hallani szerettél volna ugyhogy feltetted megint)

2010. márc. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Nem, nem ilyen válaszokat kaptam, hiába vagy flegma. Elviselem a nemleges választ, hiszen azért írtam ki, mert érdekel, hogyan látják mások. Én benne vagyok , így nem látom át úgy a dolgot, mint egy külsős.


nem vagyok egy kislány már, 21 éves vagyok. Sajnos az élet hozta így, nem vagyok rib_nc, ezt elhiheted. Soha nem volt más párom. Nem falom a férfiakat.


Akkor azt mondd meg, miért kezdett el keresni olyan hirtelen, mert ezt nem értem. Ha megkérdezem, kitérő választ ad. Miért nem lehet azt mondani akkor, hogy bocs, soha nem vonzódtam hozzád?!

2010. márc. 11. 08:51
 3/17 A kérdező kommentje:
Kerestem, mert hallani akartam tőle azt, hogy SOHA NEM ÉRDEKELTÉl. Csak ennyi, és rég lezárom magamban valahogy, így viszont csak szenvedek.
2010. márc. 11. 08:54
 4/17 anonim ***** válasza:
55%

szia,en megertelek,az elso valaszolo peddig ha nem segiteni akar akkor ne valaszolyon,bocsanat a helyesirasert.


21/F


Igen te rontottad el es peddig azzal hogy ugy akartal talalkozni vele hogy a baratod is ott legyen,ha egy fiu szerelmes egy lanyba,mert amint olvastam biztos vagyok benne hogy bejottel nalla,akkor azt soha nem fogja megtenni hogy a lany baratjaval egyutt szorakozzanak,barmennyire is jol ismerjek egymast,es mivel tanar,egy annyi tisztelet van benne hogy ne masszon rad es tonkretegye a ti kapcsolatotokat foleg a baratjaet,ha peddig nem lennetek egyutt a mostani paroddal akkor lenne nalla eselyed,de ezek utan nem tudom mennyire akarna meg veled lenni,tudom nagyon tisztellek mert oszinte voltal az edesapjaval,de neha nem jo oszintenek lenni mert akkor te szenvedsz,szerintem irjal egy olyan sm,s t hogy szeretnel vele megbeszelni valamit,es talalkozzatok,mond el hogy a mostani paroddal nem vagytok mar egyutt es te szeretnel vele lenni mert kezdettol fogva kedveled,miert nem kezdemenyezel megint?de most maskeppen,tegyel ugy mintha nem lennetek egyutt a mostani tanarral,igy nagyobb eselyeid lehetnek,es feltetlenul mond hogy a tanar rugott ki teged,es ha telleg latod hogy van esely nalla akkor erd is el hogy kirugjon a baratod,vagy te is szakithatsz vele.Ha tenyleg komoly kapcsolatot akarsz tolle akkor kezdemenyezzel ujbol,es ne sms ezzel,hivd fel,tudok lanyt aki szakitott a baratjaval es a baratja sms eket irt neki,de o azt mondta ha akar valamit tollem akkor felhiv.talan o is pont ezt gondolya.sok sikert neked

2010. márc. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Bemeséled magadnak, hogy valamit érez irántad.

Lehet, hogy érdekelted valamikor, de a jelen a fontos.

Közölte: NEM AKAR TŐLED SEMMIT ÉS HAGYD BÉKÉN. Ennyi.

Tovább kell lépni, erről szól az élet.

2010. márc. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ez a férfi csak azután távolodott el tőled, hogy megtudta a volt kolegája párja vagy. Tehát nem köp bele a levesbe, és én még tisztelni is tudom ezért. Itt van rá a magyarázat! És ezt pontosan te írtad le egy mondatodba, ami megadta neked a választ, csak olvasnod kellett volna a soraid között saját magadnak.Verd ki a fejedből! Ha a jelenlegi párod nem megfelelő már neked, akkor inkább hagyd el, de ne őrlődjél. Lehet ha már kapcsolat nélkül leszel, akkor mer lépni, de erre sincs garancia!
2010. márc. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Azt írod nem vagy kislány már, 21 éves vagy. 21 évesen felnőtt sem vagy. És igencsak gyerekesen viselkedsz a leírtak alapján. Hagyd őt békén, azt írod elfogadod a nemleges választ, de saját magad hazudtolod meg, hisz írkálsz neki, zaklatod. És nagyon úgy tünik nem fogod elfogadni azokat a véleményeket amik a tiéddel ellentétesek. Ide csak azért írtál h megerősítést kapj. Pedig a helyzet szerint a sztoriban te vagy az aki nem viselkedik helyesen. Ennyi.
2010. márc. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
55%

9 22 en 9 20 as vagyok,nem kell tovabb lepni,lehet csak azert mondta azt mert nem akarta hogy kiderulyon hogy egymasba szerelmesek,mert felt hogy megtudja a mostani parja es ez neki ciki lett volna,szoval csak azert mondhadta,az utolso peddig jol irta,lehet ha szakitassz a mostani paroddal akkor lepni fog,de viszont NINCSEN RA GARANCIA.

az eletben a legnagyobb rizigolas az ha sosem rizigolsz

2010. márc. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
55%

9 20 as vagyok


9 25 os,szerintem o is tudja hogy rajta all a dontes ez nem meglepo,es azert kerdezte hogy velemenyt adjunk neki,hogy mi hogy lassuk a dolgokat,mert mindenki maskeppen latja,de rajta all a dontes,o nem tudhatja hogy egy fiu mit akar tolle,vagy miert viselkedi ugy ahogy,azert kert tollunk valaszokat.

2010. márc. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Én elismerem, ha tévedek, de az a baj, hogy pont ezt nem látom tisztán. A párom mellettem ült, amikor rámírt a másik msn-en, amikor meglátta miket kérdez, mondanom sem kell, hogy felhúzta magát. Amikor érettségikor felhívot, anyukám is azt mondta, hogy ez a tanár akar valamit. Nem hittem el.


Ezt csak fokozta egy gimis barátnőm, aki szerint velem mindig más volt, mint velük, főleg az utolsó években az érettségi körül, szerinte velem sokkal közvetlenebb volt, mint másokkal. Voltam fura dolgai velem kapcsolatban de azt nem tekintettem vonzódásnak. Volt olyan pillantása, amit annó elkaptam és furán éreztem magam.

2010. márc. 11. 10:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!