Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél? Végleg elkeseredte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél? Végleg elkeseredtem, nem bírom tovább.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Már egyszer beírtam régebben ezt ide, de alig kaptam akkor választ, most talán segít valaki, nincs más reményem.


Komoly válságban vagyok, nem tudok feldolgozni valamit, nem is értem igazából.


Tudni kell rólam, hogy soha semmilyen szabályt nem szegek meg, nem vagyok egy "kikezdek másokkal" típus. Másodikos gimis koromban nagyon vonzódtam 2 tanáromhoz, mindkettő egyedülálló volt. Nem tudtam dönteni, de igazából nem is vártam egyiktől se semmit. Aztán, összejöttem egy véletlen folytán az egyikkel azóta is velem van, ennek már 5 éve. A probléma az, hogy közben megcsalt, így minden más lett. Egyre többet gondoltam a másik tanáromra. A probléma ott kezdődött, hogy végzősként a másik tanárom furán kezdett viselkedni. Sms-t írt az írásbeli előtt, másnap felhívott, nagyon édes volt, ami nem jellemző rá, mert nagyon komor típus. Szóbeliztem nála kijött és beszélgetett velem, dícsért, hogy tökéletes volt, stb. Nyáron sms- ben kérdezte, hova vettek fel. Több olyan sms is jött, hogy nem tudom- e ennek- annak a volt oszt. társamnak a számát. Itt indult el a lavina bennem végleg. Aztán messze költöztem az akkori párommal, 1 évig nem is hallottam felőle, pedig kerestem sms-ben stb, őrülten hiányzott. Aztán, amikor visszatértem, egy délután váratlan fordulat jött Msn-en voltam rejtve, nem láthatott engem. Láttam, hogy belépett, így levettem a rejtett módot, azonnal rámírt. Elmondta, hogy beszélnie kell valakivel. Akkor halt meg, előtte 1 hónappal az édesapja, ki volt borúlva. Aztán, elmondta, hogy magányos, nincs kedvese sem barátai. Kérdezte, nekem van- e komoly kapcsolatom, mit szoktam csinálni, nem házasodom- e stb?

Őszintén elmondtam neki, hogy van párom, a kollegája az. Talán itt vétettem. Kerestem pár nappal később, hogy jöjjön velem és a párommal, illetve pár emberrel kirándulni lerázott. Később újra. Ez így ment sokáig. Egy barátnőm érdeklődött rólam nála mert én úgy éreztem akart valamit. Azt írta neki, hogy nem vagyok az esete én akartam közeledni, de szerelmes egy munkatársába, ezért elutasít, mert nem lehet férfi- nő között barátság Később azt írta neki, hogy hiába a szimpátia nem kezd kollega párjával sem volt párjával. Nekem ez ellentmondásnak látszott. Ha nincs férfi-nő barátság akkor viszont miért keresett?

Én többször is kerestem ezután. Kértem magyarázza meg miért keresett folyton rám kente hogy felfújom stb Egyszer pedig ideges lett és azt írta soha nem lehet sem szerelmi sem szexuális kapcsolat közöttünk. Meg hogy hagyjam őt örökre békén.


Nem láttam lassan 3 éve, de megőrülök érte. Szeretem, de már nem merek közeledni felé, nem merek írni neki, személyesen pedig pláne nem merem megkeresni. Lehet, hogy csak félre értettem és ki fog dobni mérgében, hogy megint ezzel piszkálom. Megírtam neki, hogy vonzódom hozzá, de nem válaszolt.


Mit gondoltok, érzett valamit, vagy tényleg én fújtam fel? Beleőrülök, hogy a párom lehetett volna és én csesztem el. Hiányzik, néha majd meg szakad a szívem, mert nem látom Állandóan rá gondolok, nincs nap, hogy ne tenném. Annyira szeretném csókolni, ölelni.


Mindeketten magunkba fordult típúsok vagyunk, szerintem passzolnánk is. Ott van magányosan és eltaszít, miért?


Bocsánat az ékezetek hiányáért de úgy nem engedte a gép elküldeni


2010. márc. 11. 08:36
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Azt mondta, hogy én közeledtem felé, ez nem igaz. Ő írt nekem elsőként sms-t nem is egyszer, aztán az msn. És mégis rám keni. Soha nem tettem neki célzó megjegyzést, amikor kirándulni hívtam magunkkal, kihangsúlyoztam, hogy a párommal és velem meg néhány ember. Nem jött el.


Ezzel kapcsolatban mondok egy példát. Nagyon jól ismerem a szokásait, soha nem netezik reggel, soha. Amikor meghívtam, megírtam neki az iw_wen, és küldtem egy sms-t, hogy várja egy meghívás.

Erre megnéztem reggel a belépését, 6-kor ott járt.:) Legyerekezhettek, de én tudom hogy ez fontos, mert nagyon jól tudom, mik a szokásai. És mindig mindent szabályszerűen csinál, komolyan.

2010. márc. 11. 11:04
 12/17 A kérdező kommentje:

Egyébként már rég béké hagytam, nem piszkálom. Októberben írta azt, hogy hagyjam békén. Akkor is azt írtam, hogy én úgy érzem ő akart valamit, akkor is csak ezt írta, azt miért nem, hogy tévedek, ő nem akart semmit. Csak 1 mondat.


Később decemberben írtam neki utoljára. Bocsánatot kértem, elmondtam, hogy össze vagyok zavarodva azért történik mindez, túl sokat gondolok rá.

Azzal hibáztam, hogy beírtam azt is, hogy nem akarok kapcsolatot soha többé, mert egy férfi sem tart ki mellettünk, és ebből elegem van. Kértem hogy ne válaszoljon, úgyis tudom hogy elküldene a fenébe. Nem is válaszolt.:(


Elköltözzött a lakásából az anyukájához, ott nincs net. Egyszer kértem, hogy jöjjön fel msn-re ha ráér, mert fontos, kérem. Átment a másik lakásba, fent volt. igaz már akkor is mérgelődött, de ott volt.


Nagyon hülye vagyok, igaz? Miért nem felejtem el, miért nem tudom? :(

2010. márc. 11. 11:11
 13/17 anonim ***** válasza:

hat ha a kedvedert fellepet meg msn re,akkor elkepzeled hogy akar valamit,vagy te felejted el ot,vagy o fog elfelejteni,vagy peddig elhagyod a baratod es elmessz hozza a lakasara egy csokor viraggal es bocsanatot kersz tolle,eleg hulyen hangzik hogy no vigyen ferfinak viragot,de megmutatod hogy mennyire tiszteled meg ot,es elbeszelgettek akkor eloben,mond el hogy mit erzel.


9 20 as :P

2010. márc. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Én is gondoltam a találkozásra, de hogy csak elmenjek hozzá, az kizárt. Az édesanyjával él , hülyén jönne ki a helyzet. Nem,nem, semleges területen, de félek. Mérges rám, és nem tudom mit váltanék ki belőle.


Mielőrr rám förmedt, hogy ne keressem, előtte nap kértem, hogy mi lenne ha megbeszélnénk személyesen. Erre ingerülten azt írta, szó szerint, hogy ő nem utál, találkozhatunk, de ne várjam a nagy love-ot a herceggel, mert pofára esek. Szó szerint így írta. Csak lestem, mert ez nem az ő stílusa. Érezhető hogy mérges, de én ezért semmit sem tettem, hogy ennyire mérges legyen. :(

2010. márc. 11. 11:33
 15/17 anonim ***** válasza:

nezd tudom hogy nem hiszed,de msn en vagy sms ben az emberek egesszen masak mint valosagban,en ezert nem csajozok msn en,eloben nem lessz merges hidd el,ezt garantalom neked,es hulyen fogja erezni magat ha te viszel neki viragot,ezert is nem lessz merges mar,kell tudjal donteni hogy mit akarsz te a baratodtol es tolle,rajtad all csak.

9 20 as :)


de irjanak meg masok is :P

2010. márc. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ne zaklasd.Életemben idáig két komoly kapcsolatom volt.Most vagyok 21 éves.És mindkettő kapcsolatomban engem hagytak el.Elképesztően szenvedtem,sok minden forgott a fejemben,de sosem alázkodtam meg előttük,nem kerestem őket,mert az embernek a legvégén úgyis csak a büszkesége marad,és azt sosem veszítheti el.Senkiért.Annyit senki sem ér.
2010. márc. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Nem piszkálom. Várok, egyszer talán megkeres. :(


Köszi a választ.

2010. márc. 20. 09:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!