Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az X-epil terhességi teszt...

Az X-epil terhességi teszt mennyire jó?

Figyelt kérdés
Ki használt már ilyet, mik a tapasztalatok? Mikor lehet leghamarabb használni?
2012. márc. 21. 10:37
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Nekem ez mutatta leghamarabb a fiamat!

Mensi előtt 5 nappal lett pozi!:)

2012. márc. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Nekem kb. nemvártkor halvány pozi volt. Utána is teszteltem minden nap, és amikor más teszt már erős volt, ez még mindig halvány. Kimutatta, csak olyan kis halványka maradt.
2012. márc. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
49%

Nekem is kimutatta, amikor babás lettem, én nemvárt után teszteltem vele 2 nappal!

Előtte pedig sosem adott fals pozitív eredményt!

Nekem bevált!

18hkm

2012. márc. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
sziasztok!hát nem is tudom mi van!még mindig nem jött meg de reggel éreztem azt a bizonyos mindjárt megjön érzés!elmentem wc-re és még akkor nem jött meg!én átlagos 32 napos ciklusaimmal 34 napon negatívot teszteltem ma vagyok 36 napnál!24 napnál volt 5-6 napnál barnázás(ami még sosem volt)és azóta sincs vérzés se barnázás!ugye már nincs remény??tegnapi válaszoló vagyok!negatív tesztelő!
2012. márc. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

de remény mindig van,amíg meg nem jön a menzid!

Szerintem addig ne add fel,volt már akinek csak 1-2hét alatt lett pozi a tesztje!

2012. márc. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
hát legkésőbb szombat reggel tesztelek!mert még van egy 25-ös tesztem!negatív tesztelő!
2012. márc. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Nekem az X epil mindig jó volt. Most egy ideje vateráról rendelek 65 ft/darab. Ezt még nem tudom milyen, eddig mindegyik negativ, de még van pár napom mensziig.
2012. márc. 23. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
sziasztok!!veletek mizus?hát már tényleg nem tudom mi van!egyszerűen nem akar megjönni!kellene egy kis tanács!mert teljesen kivagyok!negatív tesztelő!
2012. márc. 23. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
és teszteltél ujra? probálj venni egy másik fajta tesztet. ha nagyon rá vagy görcsölve, és megéri neked, akkor vegyél figitális tesztet.
2012. márc. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
sziasztok!hát idegesít,hogy még nem jött meg!de nem tudom mi van!most teszteltem x-epil tesztel és negatív!szerintem ki fog maradni ez a ciklus(vagyis kimaradt)de most akkor hogyan számoljam a következő ciklust??negatív tesztelő!
2012. márc. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!