Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az lenne a gondom, hogy ha...

Az lenne a gondom, hogy ha egy terhességi teszt elázik, az milyen?

Figyelt kérdés
2012. márc. 16. 15:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Adott a teszt,adott az időhatár, ameddig leolvasható az eredmény. (leggyakrabban 3-4 perc). Mondjuk rápillantasz, nincs ott még egy csík.(nega) Ha ezen az időn túlmegy, már "ázik" és akár a 2. vonal is megjelenik. De az már nem a jó eredmény.
2012. márc. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,de nekem szinte 2 percen belül ott volt,és még ma reggel is ott van,csak túl sok volt a rózsaszín benne,de látni a második csíkot.Viszont ma szintén i-xepil teszt meg tök negatív,nem értem,igaz csak holnap lenne a napja,de semmi tünetem nem volt mint ami a vérzésem elött szokott.Pl:mindig fáj a mellem félidőtől most nem,többet pisilek,bár többet is iszom.És valami fura teltség érzés a hasamban.
2012. márc. 17. 05:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!