Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az X-epil terhességi teszt...

Az X-epil terhességi teszt mennyire jó?

Figyelt kérdés
Ki használt már ilyet, mik a tapasztalatok? Mikor lehet leghamarabb használni?
2012. márc. 21. 10:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Hát nekem tökéletes volt. A kimaradt menstruáció napján már lehet használni.


33 hetes km

2012. márc. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
kedves válaszoló:reggeli pisiből csináltad??mert én tegnap délelőttiből és negatív volt!de nem tudom pontosan mikor volt a pé-m de 32 napos a ciklusaim és tegnap már 34 napnál voltam!
2012. márc. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Olvastam olyat is, hogy a meensi előtt 4 nappal már kimutatta. Többen is írták....én meg nem tudom eldönteni teszteljek vagy sem?
2012. márc. 21. 11:08
 4/20 anonim ***** válasza:

Én délutániból csináltam, és azt is mutatta.

Mivel a hcg mindenkiben más ütemben termelődik, érdemes kivárni egy-két nap késést a biztos eredményért. Én azért teszteltem a kimaradt napján, mert már előtte egy nappal is hánytam minden szagtól.


Első voltam

2012. márc. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
Értem :) Akkor várok még pár napot! Jaaaaaj n olyan izgatptt vagyok!! :) Gratulálok a picihez :)
2012. márc. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
első:értem!és bocs elfelejtettem gratulálni!akkor már nekem nem lesz pozitív!igaz??
2012. márc. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen! :) Amíg nincs menstruáció addig lehet reménykedni, lehet, hogy később fogant picivel, ki tudja. :)
2012. márc. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
kis mama:volt valami tüneted a hányáson kívül?délelőtti tesztelő!
2012. márc. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Hát ez volt a legerősebb tünet, a mellem amúgy is feszült mindig menstruáció előtt, meg talán az, hogy eléggé görcsöltem (még tampont is tettem be, mert azt hittem tuti megjön)... Utána egy héttel kb. nagyon fáradékony lettem, és erősödött a hányinger is, a görcsök pedig elkezdtek szűnni.


Na meg életemben először volt egy csepp barnás folyásom, a férjemet kérdezgettem is, hogy menjek-e emiatt orvoshoz (ő is orvos :)), mert ilyen velem az életben nem történt. Utána rájöttünk, hogy ez lehetett a beágyazódás. Nagyjából ennyi.

2012. márc. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

nekem az x-epil nemvárt napján negatív lett.Reggeli pisiből.

Azt követő 3.napon pedig full pozi!!26napos ciklusaim vannak.

Szerintem érdemes a késés után 2naponta tesztelni,ha meg nem jön,mert lehet késői pé-d volt és akkor később mutatja csak ki!

2012. márc. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!