Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy hete húz a hasam, tompán...

Egy hete húz a hasam, tompán fáj. 18-án kéne vagyis nem kéne megjönnie, ma a wc-n törlés után egy csíknyi vér volt, de azóta tiszta, átlátszó minden. Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Ja, és borzasztóan az az érzésem, hogy mindjárt megjön. Állandóan rohanok, hogy na aztán most... A hőm 37.3 tegnap 37.4 volt. Szerintetek???
2008. ápr. 13. 21:25
 1/9 anonim ***** válasza:
persze lehet. mikor volt a vérzés hanyadik napon?
2008. ápr. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
lehet hogy beágyazodásvolt az a kis vér. kezdhetsz örülni.előző válaszolo
2008. ápr. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hány napos a ciklusod? most hanyadik napodom vagy?ird meg hogy segithessünk.
2008. ápr. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Na. :-) A mensi után 10. napon voltunk együtt, aztán a 12. napon nagyon görcsöltem, mint amikor megjön vagy hasbaszúrnak vagy nemtom... aztán az elmúlt, az ovuteszt mutatta is a peteérést. Rá hogy elmúlt 4-5 napra elkezdett fájni a hasam, most vagyok a ciklus 23. napjan és ma van az a kifejezetten megjön érzésem, eddig csak sejthető volt.
2008. ápr. 13. 21:31
 5/9 anonim ***** válasza:
szerintem ez beágyazodás volt .Tesztelni mikor tesztelsz?
2008. ápr. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát 18-a az időpont amikor nagyon nem kéne megjönnie, azt hallottam, hogy előtte nem érdemes, bár férjem azt mondja van olyan ami már megmutatja ilyenkor is. Hoz nekem egy tesztet és akkor :-) Amúgy azóta szép fehér és átlátszó a folyás, pedig gyakran járok ki... :-)
2008. ápr. 13. 22:01
 7/9 anonim ***** válasza:

akkor szerintem baba.

7 hetes kismami

2008. ápr. 14. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Írtam neked privit, én is hasonló cipőben járok! Nekem sem nagyon kéne megjönnie 18-án!
2008. ápr. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben járok. 10. napon voltunk együtt rá 1 hétre 5 napig volt vm barnás-véres dolog de nem olyan sok mint a menzinél, azóta meg szurkál a hasam. Én 20-ra nem várom! Írj privit ani_ka@citromail.hu
2008. ápr. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!