Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a görbémet? Www....

Megnéznétek a görbémet? Www. Ciklus.hu/images/diagramok/953bc1090ba5221bd5c3ae79be923fc4_ 120217_120320_1332201600_. Png

Figyelt kérdés
Azért nem értem a görbém, mert már megvolt az ovulációm és mi rá 5 nap után voltunk együtt(csak azon az egy napon voltunk együtt a hónapban) és utána felugrott a hőm és a mai napig nem jött meg a menstruáciom. Azért nem is vezettem tovább a hőmet mert tudtam, hogy megjön és csak arra voltam kiváncsi mikor van ovum. Amikor meg kellett volna jönnie akkor éreztem is olyan mensi fájdalmat de mégsem lett semmi. Szerintetek mi lehet? Köszi a segítséget.
2012. márc. 20. 09:21
 1/3 A kérdező kommentje:
2012. márc. 20. 09:23
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy terhességi teszt most sokat elárulna. Próbáld meg, ilyenkor már kimutatja, ha baba van.

Sok sikert!:)

2012. márc. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem kell minden szellőfuvallatra tesztet ajánlgatni Kedves Első!Szerintem felesleges a teszt!

Nézd csak,leírom neked!

1:Azért mert ha tényleg a 18. napon volt ovud amit be is húzott a ciklus.hu akkor is még túl korai lenne,arról nem beszélve hogy utána 5 nappal voltatok együtt(ahogy írod is) a petéd meg csak 24 óráig életképes!Tehát fizikai képtelenség hogy találkoztak volna!

2.Ha nem akkor volt hanem most ahogy ennyire megugrott a hőd a 22.-23. napon,akkor meg még csak 2 nap telt el,szinte most találtak egymásra(HA VOLT OVUD!!!!)...tehát szintén nem mutatna semmit a teszt!

3.Ha 18. napon volt a peteérés akkor ne is várd még a mensidet mert normális luteális fázissal csak a 32. napon kellene megjönnie a havidnak!

4.Nagyon alacsony az alaphőd ami pajzsmirigy problémákra utal!


De sajnos el kell hogy keserítselek mert szerintem ebből nem lesz baba!



Kár hogy abba hagytad a mérést mert az ovut sajnos csak visszamenőleg fogod tudni belőni,mert most abszolút nem biztos hogy fent marad a hőd(már most is vissza esett rendesen)!Ovu után a hő minimum 10 napig fent marad vagy még meg nem jön a következő menstruáció!


Remélem segítettem!

2012. márc. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!