Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a görbémet?

Megnéznétek a görbémet?

Figyelt kérdés
A naptár szerintem elvileg ma van pé. Lehetséges?
2012. márc. 9. 08:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Lemaradt a görbe:)
2012. márc. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Bocs, tényleg :)


[link]

2012. márc. 9. 09:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha ez után fennmarad a hőd legalább 3 napig akkor megvolt a peteérés, de kettő naponta azért legyetek együtt, mert másnap még úgyis életképesek a spermiumok. Az a baj, hogy ezt így hő alapján csak utólag lehet megállapítani. Az ovu.tesztet meg este 7 és 8 között érdemes használni úgy hogy előtte nem iszol legalább 2 órán át és mindennap egy időben.
2012. márc. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, ebben a hónapban másféle ovu tesztet próbáltok ki, mint eddig, mert a korábbit nem kaptam. Eddig Corax-ot használtam, azt ismerem is rendesen, most meg Facelle van, amit egyelőre nem tudok maximálisan értemezni. A csíkjaim reggel nem voltak egyenlően erősek :(
2012. márc. 9. 09:48
 5/7 anonim válasza:
Ugyanabban az időben, reggel méred? kicsit cikkcakkosnak tűnik. Tudom, nehéz, de szerintem érdemes legalább 3-4 hónapig a saját görbéidet összehasonlítgatni egymással, akkor fogod kiismerni igazán a ciklusodat. Amit ide feltettél, az még elég korai ciklusrész, még akármi is lehet belőle.
2012. márc. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi 5-ös, megpróbálom majd, eddig ez csak a 2. hőmérős ciklusom. Igazad van, kell néhány teljes görbés ciklus, hogy kiismerjem. Próbálkozom :)
2012. márc. 12. 08:51
 7/7 anonim válasza:
Oké, mindent bele :). Tudom, várni a legnehezebb, én is így vagyok vele. (5-ös voltam)
2012. márc. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!