Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a görbémet, mert...

Megnéznétek a görbémet, mert én már nem igazodok ki rajta?

Figyelt kérdés

[link]



24.ére húzta be nekem a peteérést!de viszont akkor nem tudom,hogy miért esett le pár napja megint a hőm!

kérlek segitsetek


2012. márc. 3. 21:57
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
Szerintem még nem volt pé-d. Az előző ciklusod is elég hosszú volt,olyankor a pé is későbbre esik ,ha van. Mindig olyan?
2012. márc. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:

hát pár hónapja ilyen hosszúak! elötte nem volt vele gondom,mindig idöben jött meg! de mióta próbálkozunk a babával minden kitolódott!

én már nem értek semmit!! :(

2012. márc. 3. 22:14
 3/34 anonim ***** válasza:
Dokinál nem voltál? Lehet érdemes lenne elmenni,és vele ezt megbeszélni. Kíváncsi vagyok ,hogy alakul a görbéd,majd ha van kedved felrakhatod,és ha tudok segítek.
2012. márc. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:

A görbéd alapján tényleg nem volt még péd! Ez pedig elég fura, mert a Clostytól a 11.naptól kezdve már kellene lennie!! Nekem ilyen volt az egyik Clostys görbém: [link]

Az orvos, aki felírta neked ezt a gyógyszert, nem követi ultrahangon, hogy mi a helyzet??? Az enyém mindig behívott a 12-13. napra, hogy kövesse a gyógyszer hatását, mert bajt is tud okozni!

15hetes kismama

2012. márc. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

persze,felrakom majd!

elvileg 10.én kell megjönnie,hát kiváncsi leszek!

igen ,úgy volt,hogy megyek majd ultrahangra,de vissza kellett jönnöm dolgozni(külföld) és igy ez sajnos elmaradt!azt mondta a doki,hogy nyugodtan szedjem be,legalább idöben meghozza a mensimet!


csak olyan fura,hogy mindenkinek ilyen cikk-cakkos a hője,az enyém meg....már furcsán egyenes :D

2012. márc. 4. 17:41
 6/34 A kérdező kommentje:

akit esetleg érdekel annak megmutatom,hogy alakul a görbém....


[link]

2012. márc. 6. 12:04
 7/34 anonim ***** válasza:
Sajna még mindig nem volt szerintem pé-d...:(
2012. márc. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
én már nem is értem ezt az egészet! most akkor mikor kell lennie a pé-nek? le kell esnie a hönek vagy fel kell mennie? mert én itt már mindent olvastam.. :(
2012. márc. 6. 18:58
 9/34 anonim ***** válasza:
Hát lehet esés ,de akkor is fel kell menjen az alaphő felé és ott kell maradjon fent ,akkor jelenthetjük ki ,hogy valószínűleg megtörtént a tüszőrepedés. A múlt hónapban is hosszú volt a ciklusod ,a pé átlag 14 nappal a menzesz jelentkezése előtt szokott lenni (ezért mondják hogy 28napos ciklusnál középidőben a legvalószínűbb). A 14 nap sem szentírás,de ez a nagy átlag. Pl ha neked a 49napon jött meg akkor visszaszámolunk 14-et és az azt jelenti,hogy 35-ik napon lehetett a tüszőrepedés. Azt is tudnod kell hogy túl rövid,vagy túl hosszú ciklusnál előfordulhat,hogy nincs is peteérés. Várom a további fejleményeket...:) Szurkolok neked!
2012. márc. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
köszönöm! mindenképpen megirom,hogy mik a fejlemények :D
2012. márc. 6. 21:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!