Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a görbémet, mert...

Megnéznétek a görbémet, mert én már nem igazodok ki rajta?

Figyelt kérdés

[link]



24.ére húzta be nekem a peteérést!de viszont akkor nem tudom,hogy miért esett le pár napja megint a hőm!

kérlek segitsetek


2012. márc. 3. 21:57
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:

Mutatok egy görbém,ezen látszik hogy nincs leesés a pé-m előtt,szóval az sem szentírás ,és az is látszik hogy pé után az alaphő fölött maradt a hőm.

[link]

Neked is szerintem 36.7-36.8-ig ha felmenne az már azt jelentené nagy valószínűséggel.

2012. márc. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
ezt a zöld vonalat a ciklus.hu huzza be neked?mert nekem az elözö görbémen se húzta be..
2012. márc. 6. 22:33
 13/34 A kérdező kommentje:
2012. márc. 7. 13:46
 14/34 anonim ***** válasza:
Igen a ciklus húzza be ezeket a vonalakat. Sajnos ezen a görbén nem látszik hogy lett volna pé-d,azért nem húzta be a ciklus sem. Amit azért nem értek mert clostit szedtél ott is. Ott sem nézte a doki uh-n hogyan alakulnak a dolgok? Mert akkor ő látta ,hogy nő -e a tüsző,és hogy megrepedt-e.
2012. márc. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
Most nézem ez a mostani görbéd...:D Szóval nem tudod megmutatni az előzőt ??? Megnézném szívesen. Remélem innen csak felfele tart majd ez a görbéd...:)
2012. márc. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:

[link]



csak behúzta nekem is a vonalat :)

na meg át is rakta a mensim idöpontját 12.ére

2012. márc. 10. 10:46
 17/34 anonim ***** válasza:
De úgy látom ezt lekéstétek. Vagy csak nem írtad be, hogy voltatok-e együtt? De ez nagyon hosszú idő így gyógyszerrel!!! Nekem napra pontosan 13-14. napon repedt meg mind a kétszer, másodjára jött össze a babánk! El kellene menned majd legközelebb ultrahangra középidőben, mert valami nincs rendben. Mond meg a dokidnak, hogy hány napra jött meg(persze, ha megjön :).
2012. márc. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
Ha fent marad a hő akkor legalább kiderül,hogy volt pé-d...:) Örülök neki!!!!!Én is remélem,hogy csak nem írtad be a 18-asokat :D! Szurkolok!!!
2012. márc. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
Ja és szerintem ha valóban akkor volt pé-d akkor nem 12-én nem várod a menzeszt! Az hamar lenne a pé-hez képest.
2012. márc. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:

tudom,hogy hamar lenne a 12.e én sem értem ,hogy miért csinélja ezt a ciklus.hu! mert a múlthéten még 10.ét jelzett a várható mensinek,most meg hétföt!

azért nem láttok ott 18-as karikát,mert akkor megszakitással voltunk együtt és azokat nem szoktam beirni :D

ha hétfön sem jön meg,muszáj lesz itt keresnem egy normális orvost,nem akarok mindenért hazafutkozni!

köszönöm az eddigi segitségeteket!nagyon örülök,hogy normális válaszokat kaptam! természetesen mindenről értesitelek majd titeket a közeljövöben is :D

2012. márc. 10. 23:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!