Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a görbémet?

Megnéznétek a görbémet?

Figyelt kérdés

[link]



Ugye semmi "rendellenes" nincs benne?


2012. márc. 9. 16:40
 1/10 anonim ***** válasza:
De, elég fura!! Nagyon ugrál a hőd! Valószínű egyik oka, hogy nem azonos időben mérsz. A menstruáció eleji hőd is elég magas, babásan ilyen magas a hő(37,1). Igen, most ahogy megnéztem megint, az alacsony hőid mind 5h felé mérted, a magasakat meg néhol majdnem 2órával később. Így nem fogod látni a peteérésedet. Próbálj meg egy időben mérni!!
2012. márc. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

De hát ahol egy időben mérem is nagyon eltér....

2012. márc. 9. 16:56
 3/10 A kérdező kommentje:

Ja,de egyébként nekem mensi előtt mindig 37,1 körül van,akármikor mérem!

Ezért hittem is már egy párszor hogy baba!De aztán megjött! :(

2012. márc. 9. 17:44
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem az a legfőbb baj, hogy nem egy időben méred.

Hol méred a hődet? Milyen lázmérővel?

2012. márc. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szájban,higanyossal!
2012. márc. 9. 18:14
 6/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nincs igazam, de szerintem váltsd le a hőmérőt egy digitálisra, vagy bármire, és hüvelyben mérd. Lehet, hogy neked nem vált be a nyelv alatt mérés.

Ha megjön, akkor igyál cickafark teát a peteérésig. Beszabályozza a mensit. Vagy igyál málnalevél teát, az is nagyon jó!


2. válaszoló

2012. márc. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Ennyire rossz a görbém? :O

Hát ennek nem örülök! :(

És abból mennyit kell inni?Vagy hányszor?

Köszönöm a válaszokat!

2012. márc. 9. 18:49
 8/10 anonim ***** válasza:

Menstuáció elött is elkezdheted, ha tudod, hogy nincs baba, vagy a mensitől peteérésig. Reggel és este éhgyomorra egy pohárral. Peteéréstől pedig igyál palástfű teát a mensiig.

Nekem sem jó a hőm, de egész szép lett tőle. Szerintem mindenkinek van hibája a görbében. Az a baj, hogy időnként nagyon magas a hő, de ez a tea lehetséges, hogy össze húzza, nem lesz ekkora drasztikus emelkedés, majd esés.


2. válaszoló

2012. márc. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem egyelőre jó a görbéd,csak még nem volt ovulációd.

A ciklus első felében ilyen kell legyen,a másodikban pedig szinte állandó és magasabb 4-5 fokkal.

Eddig semmi rosszat nem mutat.100%

2012. márc. 10. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy mire eldöntöttem hogy elkezdem mérni addigra megjött!Pedig előtte akartam elkezdeni!

Most már meg várom ezt a ciklust és ha ne adj Isten megjön újra akkor elkezdem inni a teát!

De remélem hogy nem fog rá sor kerülni!:)


Kedves Utolsó!

Én úgy tudtam,legalább is itt úgy olvastam amit te is írsz,hogy a ciklus első felében ilyen "össze visszás" aztán ovu után szépen fent marad ha minden oké!


Köszönöm szépen a válaszokat!

2012. márc. 10. 08:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!