Lehetek e terhes?

Figyelt kérdés
Sziasztok egy 16 éves lány vagyok a barátommal Feb 22 vesztettem el a szüzességemet óvszert használtunk és Március 4 én megint lefeküdünk egymással de nem védekeztünk és aztán megént lefeküdünk Március 11 én, de akkor is védekeztünk,és félek mert a menstruációm még nem jött meg ami Február 15 én volt, ma pedig Március 19 van elégé meg vagyok ijedve !! lehetek terhes ??? már mint a második tol mikor nem védekeztünk ? volt egyszer hányingerem meg el kezdem nagyon sokat enni és elég gyakran járni WC-re !
2012. márc. 20. 09:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak gratulálni tudok a felelőtlenségetekhez... Eszetek nincs, de szexelni bezzeg tudtok... És igen, lehetsz terhes, mivel védekezés nélkül voltatok együtt! Tudod, egyszerű biológia!!!! Tanítják is órán...
2012. márc. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Van rá esély! De amúgy 20.a van. Ha félsz vegyél egy tesztet és az majd kiderül, hogy mi is a helyzet!
2012. márc. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehetsz, elég nagy az esélyed rá. Vegyél terhességi tesztet, aztán beszélj a szüleiddel. Ha terhes vagy azért, ha nem akkor a védekezésről.
2012. márc. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia!Igen esély van rá,hogy terhes vagy.De előfordulhat,hogy a stressztől kicsit megcsúszott a ciklusod.Egy tesztet mindenképpen csinálj,aztán ha negatív lesz,utána megnyugszol,és megjön.Sokszor csak egy kis bizonyosság kell,és már be is indul a szervezeted!:) Azért ezután védekezzetek!Esetleg beszélj Anyukáddal,és keressetek fel egy nőgyógyászt,és írass gyógyszert. És nyugi!
2012. márc. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
istenem.. az ilyeneket nem értem komolyan. én nem akarok pálcát törni senki felett, de akinek ennyi esze van, az mit akar még? szexelni, mert akkor hű de felnőtt lesz? ha először tudtatok gumit húzni, akkor másodszorra miért nem? de ha már nem volt, vagy a nagy hévben csesztetek rá, legalább egy esemény utáni tablettát vettetek volna.. egyébként ebben a korban még nem feltétlen szabályos a menstruáció, előfordulhat pár nap csúszás. kérlek titeket legközelebb vigyázzatok, mert ez nem csak az élvezetről szól. legalábbis védekezés nélkül már nem csak arról, hanem a kockázatról is, bármi lehet.
2012. márc. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát csak gratulálni tudok neked is meg a barátodnak is. Sok eszetek van. Nem utólag kell az idegeskedni, hanem akkor kellett volna használni az eszed, amikor védekezés nélkül lefeküdtetek.
2012. márc. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lányok feltűnt valakinek,hogy egy 18/F tette fel a kérdést?
2012. márc. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én láttam, ezért sem válaszoltam eddig. Szerintem kamu...
2012. márc. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!