Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
9hós a kisfiam, akit már 1.5 hónapja nem szoptatok. Párommal elkezdtünk próbálkozni 2hete kb, de pár napja megjött 9hónap után először. Elég gyenge, első nap barnás volt, 2.nap gyenge vérzés 3.4.napja pedig alig vmi...így van még remény vagy sajnos tuti nem vagyok terhes?
2012. márc. 19. 09:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy az vagy de meg van rá az esély de nem is akarlak el keseríteni. Mert amt írtál hogy neked 9 hónap után jött meg a mensid olyan furán gyengén mint az előtt normálisan. Hát kell még egy kis időd még be áll. Meg hát ugye azoknál akik szoptatnak azoknál nem szokót igazából meg jönni. Vissza kell állni a mensidnek legalább 1-2 hónapnak kell el telni.
2012. márc. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem adj még időt a testednek. Legalább 3 hónapot, mire tényleg rendeződik a ciklusod és utána próbálkozhattok, persze közben is de jobb ha kicsit beáll a szervezeted. Sok sikert.
2012. márc. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amikor terhes lettem a lányommal, megjött a menszeszem, de csak barnás volt 3 napig, utána elmúlt. Rá 2 napra pedig + lett a teszt. Most 2,5 éves a kisasszony és úgy tűnik, hogy jön a kistesó. :-) Szóval reménykedhetsz, mert lehetsz terhes. :-)
2012. márc. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!