Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hinni a ciklus.hu-nak?...

Lehet hinni a ciklus.hu-nak? 2,5 eve szamolja a ciklusaimat!

Figyelt kérdés

2012. márc. 20. 08:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jó csak arra hagyatkozni, néha nem jól húzza be a peteérést!
2012. márc. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én nem hittem neki, mert ha hiszek, akkor most nem lennék kismama. Legalább 4 nappal későbbre huzta ba a peteérést. Sajnos nagyon átlagol én inkább csak arra használtam, hogy bevittem az adatokat. A saját testem jelzéseire alapoztam, annál biztosabb nincs.
2012. márc. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálam mindig 5 nap csúszással van, 5 nappal előrébb jelzi a peteérést is és a mensit is.
2012. márc. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nekem eddig bejott nagyjabol 1-2 napos elteressel.atlag 30napot szamol.
2012. márc. 20. 11:18
 5/7 A kérdező kommentje:
29-30naposak a ciklusaim. Neha elter par nappal.
2012. márc. 20. 11:20
 6/7 Manka68 ***** válasza:

Szerintem attól is függ, hogyan állítod be. Pl meg lehet adni a luteális fázisod hosszát, és akkor elvileg jól írja be a peteérés idejét. De ez csak egy program, a szervezetünk pedig nem gép, ezért lehet eltérés. Sacc/kb érdemes hallgatni rá. :-)

Egy dolgot hiányolok, hogy nem tudom neki azt mondani, hogy ne vegyen figyelembe az átlagszámításnál néhány ciklust. Csak bizonyos hosszúság fölött lehet ezt megadni neki, de nekem a lombik miatt volt pl 15 napos, ami nem annyira jó, ha beátlagolja a többihez. :-(


A hőgörbés részéről nem tudok nyilatkozni, én nem csinálom.

2012. márc. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat! Nekem gorbe nincs, nem vezetem.a lutealis f. meg pontosan 14 nap.
2012. márc. 20. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!