Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A ciklus.hu miért nem mutatja,...

A ciklus.hu miért nem mutatja, hogy várhatóan mikor lesz ovulációm? Amikor elkezdtem felvinni a ciklusaimat még mutatta, de most hogy felvittem nem mutatja. Miért van ez?

Figyelt kérdés
2009. nov. 27. 11:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha lejjebb húzod,alul a naptár alatt kiírja az adatokat: utolsó mensi,várható következő mensi,ovuláció,ciklusaid hossza stb.
2009. nov. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Manka68 ***** válasza:
Csak az ezutáni várható ovulációkat mutatja. Régebbieket és a mostanit, ha elmúlt az a dátum, akkor már nem.
2009. nov. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat de erre magamtól is rájöttem hogy a naptár alatt van a jelmagyarázat meg hogy csak a következő ovulációt mutatja.


De nekem nem mutatja a következő ovulációt csak azt hogy mikor lesz várhatóan a következő mensi.

És csak a következő mensiket mutatja (meg az elmultakat) semmi mást,ovulációt egyáltalán nem, se a kovetkező hónapban semmikor!!!

Igy remélem érthetőbb a kérdésem.

2009. nov. 30. 08:58
 4/7 Manka68 ***** válasza:
Normál nézetben vagy?
2009. dec. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen.Miért ott nem mutatja?
2009. dec. 2. 08:00
 6/7 Manka68 ***** válasza:

De, igen, pont ott kéne mutatnia.

Az év is stimmel? 2009?

Fent ezt a címet látod : [link]

??

Ha igen, akkor nem tudom, mi lehet a gond, a kapcsolat fülön van lehetőséged emilt küldeni a problémáról az illetékeseknek.

2009. dec. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Na akkor nem tudom mi lehet a gond :(

De mindegy,mert legalább már nem kell papíron vezetnem a ciklusaimat.

2009. dec. 3. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!