Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem olyan rég vesztettem el a...

Nem olyan rég vesztettem el a szüzességem és attól félek h terhes vagyok! A mensimnek máár meg kellett volna jönnie de még nem jött meg! Nagyon félek! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 13. 11:36
 1/5 anonim válasza:
Ha védekeztetek, akkor nem leszel terhes. Ha csak nem csúszott le/lyukadt kis a gumi. Ha nem védekeztetek, de nem élvezett beléd, akkor is lehetsz terhes! Vannak olyanok akiknek az első után késhet akár 3 hetet is. De van olyan is akinek megjön normálisan. Sztem vegyél egy tesztet. (olyan 1000 ft körül biztos lehet kapni)
2008. ápr. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja, ha védekeztetek, no problem. Amugy én is hallottam, h az első után késik néha, nekem nem késett, igaz én foggátló tablettát szedtem. Mennyi ideje késik, vegyél egy tesztet a bizti kedvéért.
2008. ápr. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha védekeztetek, akkor nem vagy terhes. Ahogy azt előttem is írták, az első után kicsit összezavarodhat a hormondháztatás: van akinek előbb jön meg utána, van akinek később. Ha anyudnak elmondtad, hogy megtörtént a dolog, akkor ezt is elmondhatod, biztos segíteni fog. Egy tesztet tényleg vehetsz, vagy bejelentkezhetsz nődokihoz is.
2008. ápr. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia. legyél biztos. mivel már nem vagy szűz, igy illik elmenni nődokihoz. de elég egyenlőrre bőve, hogy vársz egy hetet. ha nem jön meg, akkor vegyél egy tesztet. 1000FT-alatt vannak. garantálom.
2008. ápr. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A tetsztre már én is gondoltam!!A dolog 4.én történt meg, és már azóta is csináltuk!Nem tudom h elszakadt-e. (Sajnos)Ezt a hónapot még kivárom!De ha terhes vagyok akkor az abortuszhoz kell 18 éven felüli aláírása is? És a nődokihoz csak be kell jelentkezni?? Köszi az eddig segítségeteket!! Csak még ezekre válaszoljatok, mert nagyon megvagyok ilyedve és mág van egy csomó kérdésem!!!
2008. ápr. 13. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!