Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 hete vesztettem el a szüzess...

2 hete vesztettem el a szüzességem. Nem védekeztünk. Eredetileg is késett a menzeszem de másnap hajnalban meg is jött. Akkor ugye nem eshettem teherbe?

Figyelt kérdés
Sziasztok! kb.2hete vesztettem el a szüzességemet, de sajnos az aktus során nem használtunk gumit, amit nagyon megbántam. Szerencsére a barátom nem ment el, de tudom, hogy az előváladékban is lehetnek spermiumok. Már az aktus elött pár nappal meg kellett volna jönnie a menstruációmnak. ami másnap hajnalban meg is történt.. Akkor ugye nem eshettem teherbe? Nagyon megbántam, hogy felelötlen voltam. Remélem nincs semmi baj. Kérlekk nyugtassatok meg! előre is köszönöm mindenkinek!
2008. márc. 7. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nincs okod az aggodalomra.

Nem lehetsz terhes, nyugalom!

Legközelebb jobban figyelj :)

2008. márc. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs.A tanulópénzt megfizetted,mostmár csak ésszel!
2008. márc. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi. Nem lehetsz terhes!
2008. márc. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes, de ezek után remélem használtok óvszert.
2008. márc. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
26%
BIZTOS HOGY TERHES LESZEL ! én is az lettem :S 15 évesen
2008. márc. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
sajnálom, de sztem emg van rá az esély, hogy az lehetsz...mivel 2 hete vesztetted el, ezért a köv. mestruációd fog majd elmaradni...de a mostani, ha pl nem jön oan erőteljesen ako már tudod, h az vagy e....de nagyon kicsi az esély...máskor védekezzetek!!!!!
2008. márc. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!